• Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня машинобудівника
 • Привітання секретаря міської ради Ірини Бучук
 • У Дружківці обговорили нові перспективи розвитку ОСББ
 • За 8 місяців 2019 року у Дружківці введено в експлуатацію 176 світлоточок
 • У місті ведеться цілеспрямована систематична робота по боротьбі з амброзією
 • Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня машинобудівника

  Вітаю всіх працівників машинобудування з професійним святом – Днем машинобудівника.
  Дружківка завжди славилася своїми досягненнями у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Завдяки вашому професіоналізму та наполегливості українська продукція машинобудування користується значним попитом на міжнародних ринках, що тільки доводить її високу конкурентоспроможність.

  Детальніше...

 • Привітання секретаря міської ради Ірини Бучук

  Шановні працівники фармацевтичної галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня фармацевтичного працівника!

  Встановлення державного професійного свята – це визнання соціальної важливості вашої самовідданої праці, спрямованої на забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. Завдяки вашій професійній майстерності та самовідданості, ентузіазму та творчій насназі галузь фармації завжди була та залишається на належному рівні. Саме такою життєвою позицією ви завоювали повагу та авторитет кожної української родини.

  Детальніше...

 • У Дружківці обговорили нові перспективи розвитку ОСББ

  19 вересня 2019 року у Дружківці під керівництвом начальника Управління житлового та комунального господарства Віктора Гейченка за участю голів правління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово - будівельних кооперативів міста відбувся інформаційний семінар «Організація ефективної роботи ОСББ – від планів до дій. Енергозбереження – 2019». Захід відбувся в рамках проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES) та проекту IFC підтримки Фонду енергоефективності Програма «Енергоефективність в Україні».

  Детальніше...

 • За 8 місяців 2019 року у Дружківці введено в експлуатацію 176 світлоточок

  Основним завданням, сформульованим керівництвом міста перед колективом підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», є забезпечення безаварійного, і в той же час, економічного функціонування системи зовнішнього освітлення на території Дружківки. Під час апаратної наради, що відбулася 19 вересня під керівництвом заступника міського голови Наталі Слесаренко, начальник комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Тетяна Горбаньова розповіла про ситуацію в місті щодо підготовки до зими 2019-2020 року.

  Детальніше...

 • У місті ведеться цілеспрямована систематична робота по боротьбі з амброзією

  Про заходи, спрямовані на боротьбу з карантинними рослинами, йшла мова під час апаратної наради, яка відбулася 19 вересня під керівництвом заступника міського голови Наталі Слесаренко. Про стан роботи у цьому напрямку доповів начальник управління житлового та комунального господарства Віктор Гейченко, який зазначив, що одним із найбільш поширених бур'янів є амброзія полинолистна, зростання якої у житлових масивах і інших місцях перебування людей представляє особливу небезпеку, оскільки в період цвітіння викликає важкі алергічні захворювання.

  Детальніше...

ПОВІДОМЛЕННЯ

      Секретар міської ради  доводить до відома депутатів міської ради, керівників міських підприємств, організацій, установ та населення міста про те, що шістдесят друга сесія  міської  ради VII скликання відбудеться 25 вересня  2019  року о 10.00  в актовій  залі міської ради  з наступним порядком  денним:

 1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки за перше півріччя 2019 року
 2. Про підсумки роботи   житлово-комунального господарства щодо підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років
 3. Про хід виконання міської Програми основних напрямків розвитку культури м.Дружківка на 2017-2021 роки
 4. Різне.

  

 Секретар міської ради                                                                                                                                                                                      І.О.БУЧУК


 Шановні громадяни!

     25 вересня 2019 року з 14.00 до 14.30 год. Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

     Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

 

 

Гаряча лінія та телефон довіри 2019 Райська селищна рада

Г Р А Ф І К
роботи телефонного зв’язку «Гаряча лінія» та «Телефон довіри» 
з населенням Райської селищної ради
на 2019 рік
 
 Телефон “  Гаряча лінія” – 4-01-41  прийом  веде  селищний голова
Левчинський  Вадим  Валентинович в перший вівторок кожного місяця 
 
“Телефон довіри” – 4-01-41 працює з понеділка по четвер з 10-00 до 12-00 год.

 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63