• У Дружківці відзначили День Гідності та Свободи урочистим покладанням квітів до пам'ятного знаку захисникам України
 • Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня Гідності і Свободи
 • Засідання виконкому – у руки дітей
 • У Дружківці оцінювали потреби громади у послугах
 • Дружківські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України з тхеквондо та чемпіонаті Донецької області з баскетболу

safd4sd5.JPG

Шановні громадяни!

22 листопада 2019 року з 14.00 до 14.30 год Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення Донецької області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

 

У Дружківці відзначили День Гідності та Свободи урочистим покладанням квітів до пам'ятного знаку захисникам України

21 листопада біля міського комісаріату за участю керівництва міста, представників депутатського корпусу, учасників бойових дій на Донбасі та всіх, хто береже у своєму серці пам'ять про загиблих українських героїв відбулося урочисте покладання квітів до  пам'ятного знаку захисникам України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановні дружківчани!

21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Засідання виконкому – у руки дітей

20 листопада 2019 року світ відзначає Всесвітній день дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини. Цей день - гарна нагода нагадати про права дітей і молоді, а також можливість дати їм висловитись, а дорослим - дослухатись до їхніх побажань.

У Дружківці оцінювали потреби громади у послугах

14-15 листопала 2019 року у Дружківці проведений семінар «Оцінка потреб громади у послугах: особливості збору та узагальнення інформації» в рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW)”. 

Дружківські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України з тхеквондо та чемпіонаті Донецької області з баскетболу

З 14 по 17 листопада дружківські тхеквондисти брали участь у Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ), що проходив у Львові. У змаганнях взяли участь понад 900 спортсменів різного віку з усієї країни. Серед дорослих у категорії +80 беззаперечним переможцем став Андрій Гарбар. Сильнішим серед юніорів у ваговій категорії -78 виявився Артем Гарбар. Серед юнаків у категорії -33 «золото» завоював Дмитро Страшненко.

Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада ми відзначаємо професійне свято людей, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на свободу слова. Це свято об’єднує теле- та радіожурналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів та всіх тих, хто щодня, і в будні й у свята, і вдень і вночі, докладає зусилля для задоволення суспільних потреб в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.

Ліфту у центральній лікарні бути?

Потреба оновлення приміщень закладів освіти та охорони здоров’я у Дружківці назріла давно. Міська влада намагається знаходити додаткові фінансові ресурси, щоб поступово відремонтувати всі лікарні, школи та садочки у місті.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

02 листопада 2019 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності" від 03.10.2019 № 159- ІХ (далі – Закон), спрямований на запровадження дієвих механізмів запобігання рейдерству у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

В Олексієво-Дружківці вшанували пам’ять засновників Української Гельсінської групи

Становлення України як незалежної держави супроводжувалося складними процесами, неодноразово доводилося відстоювати демократичні цінності, зокрема права людини, ідеали свободи та справедливості, гідність та честь нації. І велике значення на цьому шляху мала діяльність українських дисидентів-правозахисників.

Делегація з Норвегії відвідала Дружківку

12 листопада 2019 року Дружківку з офіційним візитом відвідала Норвезька делегація. Окрім представників Північної Екологічної Фінансової Корпорації (NEFCO) та компанії Гарде  у зустічі взяли участь  радник  з питань співпраці та розвитку Посольства Королівства Норвегії в Києві Петтер Баук, старший радник Міністерства закордонних справ Еллен Стіе та  старший інвестиційний менеджер НЕФКО Адмунт Бейтнес.

У яслах-садочку «Берізка» продовжуються ремонті роботи

Заступник міського голови Наталя Слесаренко та депутат Верховної Ради України Валерій Гнатенко  оглянули хід ремонтних робіт, що ведуться на території я/с «Берізка». Начальник відділу освіти Світлана Лазебник розповіла, що вже закінчений ремонт підвальних приміщень – пошпакльовані стеля та стіни, підлога вимощена плиткою.

 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63