Документ № 7/33-16 від 25.10.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.11.2017


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

25.10.2017 м. Дружківка №7/33-16
 
Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Дружби (район Кургану Слави навпроти житлового будинку №81), для проектування модульної котельні

Розглянувши заяву директора Виробничої одиниці «Дружківкатепломережа» щодо надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Дружби (район Кургану Слави навпроти житлового будинку №81), для проектування модульної котельні, яка належить до земель загального користування Дружківської міської ради, відповідно до ст.ст. 8, 10, 16, 19, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011  № 45 «Про затвердження Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Дружби (район Кургану Слави навпроти житлового будинку №81), для проектування модульної котельні.
 2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної в п.1 цього рішення, виконавчий комітет Дружківської міської ради.
 3. Фінансування робіт по розробленню детального плану території земельної ділянки, визначеної в п.1 цього рішення, здійснити за рахунок коштів Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго».
 4. Рекомендувати Обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго»:
 5. 1.визначити організацію - розробника містобудівної документації відповідно до діючого законодавства України, та укласти трьохсторонній договір на розроблення містобудівної документації;
 6. 2.надати на затвердження Дружківській міській раді виготовлену та погоджену містобудівну документацію, зазначену в п.1 цього рішення.
 7. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова) забезпечити:
 8. 1.організацію проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території;
 9. 2.оприлюднення даного рішення у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради.
 10. Координацію робіт щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О.
 11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                           В.С.Гнатенко


Пояснювальна записка до проекту рішення міської ради

«Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Дружби (район Кургану Слави навпроти житлового будинку №81), для проектування модульної котельні»

Відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради розглянута заява директора Виробничої одиниці «Дружківкатепломережа» та підготовлено проект рішення на розгляд Дружківської міської ради щодо надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Дружби (район Кургану Слави навпроти житлового будинку №81), для проектування модульної котельні, яка належить до земель загального користування Дружківської міської ради.

Начальник відділу містобудування

та архітектури виконкому

Дружківської міської ради                                                            І.В.Сівоплясова