Дружківське міське відділення УВДФССУ в Донецькій області

   Дружківське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує про те, що з 01.08.2017 року, відповідно до вимог статті 7, пунктів 4,6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105 (зі змінами), постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 № 34 у зв’язку з реорганізацією шляхом об’єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності усі права та обов’язки згаданих Фондів  перейшли  до новоутвореного Фонду соціального страхування  України та його робочих органів.

    Отже,  усі функції та завдання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», будуть забезпечуватися Фондом соціального страхування України та його робочими органами.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ І ФУНКЦІЇ ФОНДУ

1. Реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування.

2. Надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг відповідно до Закону.

3. Організація профілактики страхових випадків.

4. Здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров`я, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності.

5. Організація здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірностю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосування в установленному законодавством порядку фінансових санкцій та накладення адміністративних штрафів.

6. Забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обгрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат.

7. Забезпечення ведення обліку та звітності щодо страхових коштів.


А Н А Л І Т И Ч Н И Й  О Г Л  Я Д  стану виробничого травматизму за 2017 рік на підприємствах міста