Державний реєстр виборців

Начальник відділу : Симонян Розана Георгіївна

Головний спеціаліст: Слесаренко Євгеній Олександрович

Головний спеціаліст : Сошко Алла Євгенівна

Відділ ведення Державного реєстру виборців Дружківської міської ради створений відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців” рішенням міської ради від 22.08.2008 №5/15-16. Відділ працює із базою даних, яка налічує майже 51 тис. діючих виборців.

Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є: постійне ведення Державного реєстру виборців, до якого вносяться відомості про громадян, що мають право голосу і проживають або перебувають на території м.Дружківки та складання й уточнення списків виборців для будь-яких виборів та референдумів, що проводяться в Україні.

Відділ ведення розташовано за адресою:
84200, м.Дружківка, вул.Соборна , 16, кабінет №408,409
Прийомні дні: понеділок – п’ятниця.
Години прийому (понеділок-четвер): з 8-00 до 17-00, перерва з 12-12 до 13-00.

Години прийому (п’ятниця): з 8-00 до 16-00, перерва з 12-12 до 13-00.

Телефон для довідок: (06267) 5-33-68, (06267) 5-33-86


ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ! 
МОЖЛИВІСТЬ ТА ПОРЯДОК ЗМІНИ ВИБОРЦЮ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ (ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ) БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. Таке звернення подається до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на відповідних виборах.

Порядком тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893, передбачено, що на період проведення виборів Президента України орган ведення Реєстру може тимчасово змінити місце голосування виборцю на іншу виборчу дільницю.

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.

Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця приймається органом ведення Реєстру:

 за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування;

за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Заява виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, та який перебуватиме в день виборів Президента України (повторного голосування) на території України, приймається органом ведення Реєстру за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування, або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Заява виборця, який проживає чи перебуває в Україні та перебуватиме в день виборів за її межами, приймається органом ведення Реєстру за виборчою адресою заявника або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Заява виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, з проханням тимчасово змінити місце його голосування на виборах на іншу закордонну виборчу дільницю (дільницю для голосування), приймається органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата, місце народження та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності такої інформації в пред’явленому документі, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України), його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів, чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки правильності цих копій.

Зразок заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця встановлено зазначеною постановою Центральної виборчої комісії.

Більше детальної інформації можливо отримати за посиланням на сайті ЦВК: https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=108&pmn_id=154


Шановні виборці  міста Дружківка!

 З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Дружківської міської ради пропонує  перевірити свої персональні дані в базі даних Державного реєстру виборців.

          Це можна зробити за допомогою мережі інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”. А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м.Дружківка, вул. Соборна, буд.16, кабінет № 408,409.

            Особливо це стосується виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
  • колишніх військовослужбовців строкової служби;
  • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
  • виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

             При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.

            Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п'ятниця з 8.00 год до 16.00 год. Обідня перерва: з 12.12 год. до 13.00 год. Телефон для довідок 5-33-86;5-33-68.

 

 


Законодавство

Закон України "Про Державний реєстр виборців

Закон України "Про вибори Президента України"

Закон України "Про вибори народних депутатів України"

Закон України "Про місцеві вибори"

Закон України "Про захист персональних даних"

Закон України "Про всеукраїнський референдум"

Постанова ЦВК №69 від 19.05.2011 "Про Роз’яснення щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації відповідно до Закону України 'Про доступ до публічної інформації' "

Постанова ЦВК №66 від 12 квітня 2012 року "Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі"

Постанова ЦВК №67 від 12 квітня 2012 року "Про утворення закордонних виборчіх дільниць на постійній основі"

Постанова ЦВК №893 від 13 вересня 2012 року "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси"

Постанова ЦВК №125 від 20 травня 2016 року "Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців"


 

 

Зразки та форми документів

Заява щодо включення до Державного реєстру виборців особи, яка проживає на території України

Заява щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України

Заява щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця


Звернення виборців

Зміна виборчої адреси

Пам’ятка для виборця

Порядок подання письмового запиту виборця до відділу ведення Державного реєстру виборців


 

 

Дільничним виборчим комісіям

Заява щодо тимчасової зміни місця голосування (для членів ДВК)


Інформаційний блок

Перевір свої дані у Державному реєстрі виборців!

З’явилася можливість перевірити за допомогою особистого кабінету виборця інформацію про своє включення (невключення) до Реєстру, на офіційному сайті Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua . Поки що, система працює у тестовому режимі.


Ведення реєстру

Перелік виборчих дільниць створених на постійній основі

Перелік вулиць м. Дружківка

Перелік вулиць та провулків Райської селищної ради

Перелік вулиць та провулків смт Олексієво-Дружківка


Корисні посилання

Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців