До відома підприємців

«До уваги представників малого та середнього підприємництва міста!

 Виконком міської ради повідомляє, що

Протягом останніх років традиційно відзначається День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу Донецької області.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2017».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пропонується організувати проведення конкурсу у два етапи. Перший етап проводитиметься на місцевому рівні шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва. Другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців із числа кандидатур, рекомендованих райдержадміністраціями, виконавчими органами міських рад, рад об’єднаних територіальних громад.

У конкурсі беруть участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років (крім номінації «Start-Up року») або фізичні особи-підприємці, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань») у Донецькій області.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

 Кандидати на участь у конкурсі подають наступні документи:

- анкету - заяву;

- рейтинговий профіль підприємства або фізичної особи-підприємця;

- письмову рекомендацію;

- характеристику від виконавчого органу міської ради, ради об’єднаної територіальної громади, райдержадміністрації, що пропонує кандидатуру учасника. Характеристика повинна містити перелік конкретних досягнень кандидата;

- копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо,в яких кандидат приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);  

- 2 фотокартки.

 Документи, що подаються, поверненню не підлягають.

 Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1. «Підприємець року в галузі промисловості»;

2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4. «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства»;

6. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;

7. «Start-Up року»;

8. «За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9. «За активну підтримку малого бізнесу».

 

Бажаючим взяти активну участь у реалізації заходів щодо проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2017» необхідно в строк до 12 травня 2017 року звернутися до відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (каб. 213) для заповнення відповідних форм.

Довідки за телефоном 4-43-98».

 

«До уваги субєктів малого та середнього підприємництва!

Пропонуємо до Вашої уваги інформацію, яка надійшла до виконавчого  комітету Дружківської міської ради.

«Уважаемые коллеги, здравствуйте! Предлагаем Вам/Вашим деловым партнёрам воспользоваться уникальным предложением и принять участие в выставке «БИЗНЕС-ЭКСПО» в качестве экспонента, которая состоится 21-22 марта 2017 в г. Краматорск (пр. Машиностроителей, 36, спорткомплекс машиностроительный академии).
Организаторы выставки - Донецкая торгово-промышленная палата (г. Краматорск) и Программа ПРООН в Украине «Восстановление и построение мира».
Цель проведения мероприятия - предоставление возможности продвинуть свой товар на украинском рынке, найти потенциальных партнеров. В рамках выставки также состоятся В2В переговоры между участниками и потенциальными партнерами.
В выставке имеют возможность принять участие малые или средние предприятия, которые занимаются производством какого-либо товара и расположены на территории Донецкой или Луганской области.
Организаторы выставки берут на себя расходы, связанные с изготовлением стендов и рекламных материалов для каждого экспонента, размещением в каталоге выставки (для размещения в каталоге необходимо предоставить информацию, предоставлением выставочного оборудования, приглашением потенциальных партнеров, размещение в гостинице (в случае необходимости) и питанием.
Участники оплачивают только свои транспортные расходы до места проведения выставки.
В случае заинтересованности в участии в мероприятии просьба к 24 февраля 2017 заполнить регистрационную форму участника выставки:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ5oBoXrQOchBhJCZlPysPMalL8oEzk1jGLRAY8JBWG2CETw/viewform
Организационный комитет выставки:
     Фоломеева Виктория 050-477-51-00, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Бедзай Олег 050-347-85-73, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Рябошапка Елена 066-952-92-47, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Будем рады сотрудничать с Вами! С уважением, О.Н. Бедзай 0503478573»


Звертаємо увагу  фізичних та юридичних осіб, які використовують земельні ділянки комунальної форми власності!


 

«До уваги представників суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Виконком міської ради повідомляє, що за інформацією Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації, на території Донецької області чеська неурядова організація «Людина в біді» (People in need) оголосила про початок прийому заявок на отримання грошових грантів у рамках проекту «Стимулювання створення нових робочих місць для ВПО» (далі – Проект).

Основною метою Проекту є стимулювання діючого малого та середнього бізнесу , який має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для громадян України, який мають статус ВПО та постійно проживають на територіях Донецької області. Гранти надаються на умовах спільного фінансування – отримувач гранту зобов’язаний попередньо інвестувати власні кошти, у розмірі не менш 40% від запитуваної суми гранту, у розвиток власного бізнесу. Максимальна сума гранту визначається кількістю робочих місць, які планується створити, та складає не більше 38000 гривен на кожне робоче місце. Загальна максимальна сума гранту становить 152000 гривен, тобто передбачає створення відразу 4 робочих місць. Заявки на участь у проекті приймаються до 10.02.2017.

Більш детальна інформація щодо участі у Проекті, форма заявки на отримання гранту для створення робочих місць за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecd-_KyTNJnepqqKdQ2Wis-VJmpIWmIYriwFbzETsNKxo1kQ/viewform?c=0&w=1.

У разі надання заявок на участь у Проекті, просимо у строк до 10.02.2017 повідомити щодо цього до відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (каб.213, факс 44398, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)».


 

«До уваги представників ділових кіл регіону!

Виконком міської ради повідомляє, що за інформацією Департаменту економіки облдержадміністрації, в розвиток рішень VI Всесвітнього Форуму Українців, міжУкраїнською Всесвітньою Координаційною Радою (УВКР) і Торгово-промислової палати (ТПП) України досягнуто домовленостей щодо спільної організації та проведення бізнес-форуму для української діаспори (далі – Форум) за участі представників ділових кіл України.

Захід заплановано провести у м. Київ у травні 2017 року (орієнтовно у другій декаді). Передбачається запросити представників влади та бізнесу України, а в першу чергу представників діаспори – підприємців та менеджерів міжнародних компаній українського походження, що сприятиме встановленню тісної взаємодії та активізації їх участі в процесах економічного розвитку України.

Просимо у строк до 27.01.2017 надати до відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку (каб 213, факс 44398, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) дані щодо кандидатур (ПІБ, посада, контактний телефон) бажаючих прийняти участь у даному заході, для повідомлення в ОДА».


«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Виконком міської ради повідомляє, що за інформацією Департаменту економіки облдержадміністрації, Міністерством торгівлі США був оприлюднений календар спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program) на 2017 рік.

Програма SABIT – є спеціалізованою програмою консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі.

Участь вітчизняних експортерів, зокрема представників IT, АПК та енергетичного секторів сприятиме розширенню їх подальшої експортної та інвестиційної привабливості.

Більш детальна інформація є доступною на веб – сайті Міністерства торгівлі США: http://traid.gov/sabit та http://www.sabitprogram.org».


«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє, що на виконання доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, департаментом економіки облдержадміністрації відпрацьовуються напрямки навчальної програми (стажування) для представників малого та середнього бізнесу регіону за рахунок коштів ЄС.

За результатами проведеної роботи попередньо були визначені наступні напрямки стажування, які можуть бути корисними для розвитку підприємництва нашого регіону:

- розвиток державно-приватного партнерства;

- створення та розвиток кластерів (ІТ, сільськогосподарських, промислових);

- створення та розвиток індустріальних парків;

- розвиток кооперації;

- впровадження енергозберігаючих технологій;

- реалізація проектів зі створення бізнесу (в т.ч. послуги побуту, зокрема, хімчистки, мініпральні, мініпекарні, дитячі приватні садки, с/г кооперація та переробка, відродження сортонасінництва та агроселекції для потреб фермерів в регіоні, інші форми малого виробництва);

- створення інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу.

Просимо представників підприємницької спільноти міста – потенціальних учасників стажування, які після отримання нових знань та навичок під час проходження навчання, зможуть у подальшому активно впроваджувати отриманий досвід для розвитку бізнесу, розглянути дану пропозицію та визначити бажаний напрямок стажування з вищенаведеного списку.

Суб’єктів підприємницької діяльності, які мають бажання прийняти участь у навчальній програмі, що пропонується, просимо у любий зручний для Вас спосіб повідомити до відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку (каб. 213, тел./ факс 44398, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), обраний напрямок стажування, яким зацікавлено, та свої особисті дані (ПІБ, організація, посада, контактний телефон, e-mail) для їх подальшого надання до облдержадміністрації як претендентів на навчання.»

 

Ветеранам та родинам загиблих ми висловлюємо сьогодні шану і вдячність. Всім жителям Вінниччини щиро зичимо мирного неба, добра та благополуччя.