До відома підприємців

 «До уваги представників суб’єктів малого і середнього підприємництва!

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА наступного змісту:

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах: 

1. ІТ-послуги

2. одяг

3. взуття

4. меблі

5. шоколад та кондитерські вироби

Пріоритети були визначені в результаті ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків. 

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:

-          комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту

-          освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок

-          інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком

 Комплексна підтримка передбачає наступні заходи:

-          співфінансування участі підприємств у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США,

-          шндивідуальна консультаційна підтримка підприємств досвідченими галузевими консультантами з Канади та України з питань доступу та просування на канадському ринку,

-          організація бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді,

-          організація торговельних місій до Канади та співфінансування участі підприємств у них,

-          доступ до навчальних програм та матеріалів. 

Для участі у конкурсному відборі, підприємства мають відповідати наступним вимогам:

1. Бути зареєстрованим в Україні та не перебувати у процесі банкрутства або ліквідації

2. Бути виробником одягу, взуття, меблів, шоколаду та кондитерських виробів або надавачем ІТ-послуг

3. Мати до 500 офіційно зареєстрованих працівників

4. Мати досвід експорту/постачання продукції до торговельних мереж AБО обсяги реалізації понад 5 млн грн. на рік

5. Частка громадян України серед кінцевих бенефіціарних власників підприємства має бути не меншою за 50%

6. Бути готовим до співфінансування витрат на участь у виставках, торговельних місіях, інших маркетингових заходах у Канаді чи США

7. Володіти англійською мовою для комунікації  з замовниками, партнерами, консультантами в Канаді чи США

До участі у програмі U CAN EXPORT заохочуються підприємства, власниками або керівниками яких є жінки. Заявки таких підприємств будуть розглянуті в першу чергу, оскільки проект CUTIS прагне досягнути гендерного балансу серед власників та керівників підприємств-учасників програми.

Компанії, що відповідають критеріям наведеним вище, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/UCANexport.  Заявки приймаються до 16 липня 2017 року.

Контактна електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

       У разі надання заявок на участь, просимо не пізніше 17.07.2017 повідомити щодо цього до відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (каб.213, факс 44398, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)».

Додаток: Інформація в електронному вигляді.


 Звертаємо увагу  фізичних та юридичних осіб, які використовують земельні ділянки комунальної форми власності!


«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Виконком міської ради повідомляє, що за інформацією Департаменту економіки облдержадміністрації, Міністерством торгівлі США був оприлюднений календар спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program) на 2017 рік.

Програма SABIT – є спеціалізованою програмою консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі.

Участь вітчизняних експортерів, зокрема представників IT, АПК та енергетичного секторів сприятиме розширенню їх подальшої експортної та інвестиційної привабливості.

Більш детальна інформація є доступною на веб – сайті Міністерства торгівлі США: http://traid.gov/sabit та http://www.sabitprogram.org».


«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє, що на виконання доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, департаментом економіки облдержадміністрації відпрацьовуються напрямки навчальної програми (стажування) для представників малого та середнього бізнесу регіону за рахунок коштів ЄС.

За результатами проведеної роботи попередньо були визначені наступні напрямки стажування, які можуть бути корисними для розвитку підприємництва нашого регіону:

- розвиток державно-приватного партнерства;

- створення та розвиток кластерів (ІТ, сільськогосподарських, промислових);

- створення та розвиток індустріальних парків;

- розвиток кооперації;

- впровадження енергозберігаючих технологій;

- реалізація проектів зі створення бізнесу (в т.ч. послуги побуту, зокрема, хімчистки, мініпральні, мініпекарні, дитячі приватні садки, с/г кооперація та переробка, відродження сортонасінництва та агроселекції для потреб фермерів в регіоні, інші форми малого виробництва);

- створення інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу.

Просимо представників підприємницької спільноти міста – потенціальних учасників стажування, які після отримання нових знань та навичок під час проходження навчання, зможуть у подальшому активно впроваджувати отриманий досвід для розвитку бізнесу, розглянути дану пропозицію та визначити бажаний напрямок стажування з вищенаведеного списку.

Суб’єктів підприємницької діяльності, які мають бажання прийняти участь у навчальній програмі, що пропонується, просимо у любий зручний для Вас спосіб повідомити до відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку (каб. 213, тел./ факс 44398, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), обраний напрямок стажування, яким зацікавлено, та свої особисті дані (ПІБ, організація, посада, контактний телефон, e-mail) для їх подальшого надання до облдержадміністрації як претендентів на навчання.»

 

Ветеранам та родинам загиблих ми висловлюємо сьогодні шану і вдячність. Всім жителям Вінниччини щиро зичимо мирного неба, добра та благополуччя.