Рішення про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Я. Мудрого (район будівлі № 42 по вул. Я. Мудрого), для проектування модульної котельні

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення)


ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні: Генеральний план м. Дружківка

Генеральний план

Інформаційна довідка


 ІНФОРМАЦІЯ

про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території розміщення житлових кварталів садибної забудови в мікрорайоні «Машинобудівників», м. Дружківка»

Виконавчим комітетом Дружківської міської ради з 09 жовтня 2017 року по 09 листопада 2017 року (включно) проводились громадські обговорення (слухань) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території розміщення житлових кварталів садибної забудови в мікрорайоні «Машинобудівників», м. Дружківка, (район вулиць: Курчатова, Фестивальна, Саксаганського, Комарова)».

1. Замовник: Виконавчий комітет Дружківської міської ради

       Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОГРЕС-ЦИВІЛЬПРОЕКТ»

2. Підстава розроблення: рішення Дружківської міської ради від 15.07.2016 р. №7/12-19 «Про розроблення містобудівної документації, а саме: детальний план території розміщення житлових кварталів садибної забудови в мікрорайоні «Машинобудівників», м. Дружківка».

3. Мета проведення громадського слухання: врахування думки громадськості щодо проекту «Детальний план території розміщення житлових кварталів садибної забудови в мікрорайоні «Машинобудівників», м. Дружківка».

4 Мета містобудівної документації: розробка пропозиції щодо розміщення житлової садибної забудови в районі вулиць Курчатова, Фестивальна, Саксаганська, Комарова і пов'язати її з існуючою забудовою.

5. Повідомлення та матеріали щодо громадського обговорення (слухань) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території розміщення житлових кварталів садибної забудови в мікрорайоні «Машинобудівників», м. Дружківка» були розміщені на офіційному сайті Дружківської міської ради E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання, обговорення»; на стенді відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради за адресою: вул. Соборна, 16, каб. 312, 3-й поверх та Повідомлення опубліковане в міській газеті «Дружківській робочий» від 05.10.2017 № 40.

Пропозиції (зауваження ) від громадськості - з 09 жовтня 2017 року по 09 листопада 2017 року (включно) приймалися виконавчим комітетом Дружківської міської ради, а саме:

В письмовій формі:

-          відділом містобудування та архітектури Дружківської міської ради

Сівоплясова Ірина Василівна – начальник відділу містобудування та архітектури Дружківської міської ради, головний архітектор міста, вул. Соборна, 16, каб. 312, 3-й поверх, тел.: 42235;

Поштою на адресу: 84205,Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 16.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Протягом періоду проходження громадського обговорення (слухань) (з 09.10.2017 до 09.11.2017 року) пропозицій та зауважень від громадськості до виконавчого комітету Дружківської міської ради не надходило.

За результатами проведення громадського обговорення Проект рішення «Про затвердження містобудівної документації, а саме: детального плану території розміщення житлових кварталів садибної забудови в мікрорайоні «Машинобудівників», м. Дружківка», відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» після погодження, планується винести для розгляду і затвердження на пленарному засіданні Дружківської міської ради.


 "Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Дружківка, вул. Дружби (район Кургану Слави навпроти житлового будинку №81), для проектування модульної котельні".


 

Про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському електротранспорті


 

 Оголошення «Про проведення громадських обговорень щодо встановлення пам’ятника українського Козака на  площі Соборній міста Дружківка»

     Відділ з питань культури, сімї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради оголошує громадські обговорення  щодо встановлення пам’ятника українського Козака на  площі Соборній міста Дружківка. З матеріалами громадського  обговорення можна ознайомитись на офіційній web-сторінці Дружківської міської ради. Пропозиції чи зауваження надавати до відділу з питань культури, сімї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (каб. 206,207) та за телефоном 4-33-30.

Інформаційна записка

Ескіз пам`ятника

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, розташованої за адресою:                         м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину

(об’єкт торгівельного призначення)

 (назва містобудівної документації)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє що з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення).

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту Детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до рішення Дружківської міської ради від 05.07.2017 № 7/28-27 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою:          м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення)» розроблено детальний план території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення).

Земельна ділянка розташована в селищної зоні садибної забудови за адресою: м. Дружківка,                     вул. Свободи, 21, знаходиться у власності гр. Старова К. П.

Земельна ділянка не відноситься до земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, лісового та водного фонду.

Мета містобудівної документації: визначення площі та меж земельної ділянки для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення); встановлення планувальних та містобудівних обмежень у використанні даних земельних ділянок.

Використання земельної ділянки - на ділянці передбачається розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення) та виконання благоустрою території.

Магазин (об'єкт торгівельного призначення), який проектується не є джерелом забруднення водного і повітряного середовища.

Техніко-економічні характеристики об’єкта:

·         Площа території для зміни цільового призначення – 0,0138 га;

·         Площа розміщення об’єкту торгівельного призначення – 124,52 м2;

·         Площа проектованих тротуарів – 32,80 м2;

·         Площа дорожнього покриття – 243,0 м2.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1.Замовник: Виконавчий комітет Дружківської міської ради

2.Розробник: Фізична особа-підприємець Сівоплясов С.Ф.

2.Підстава розроблення: рішення Дружківської міської ради від 05.07.2017 № 7/28-27 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення)».

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у строк з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради за адресою: вул. Соборна, 16, каб. 312, 3-й поверх, тел.: 42235 або на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання обговорення».

Демонстраційний  матеріал  детального плану буде розміщено  з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) в приміщенні виконкому Дружківської міської ради за адресою: вул. Соборна, 16, 3-й поверх біля каб.312.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою         КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Поштою на адресу: 84205,Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 16.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про результати проведення громадського обговорення громадських слухань, щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, буде розміщена на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання обговорення».

Виконавчий комітет Дружківської міської ради.

 

System.String[]

travmat17102016

System.String[]

“До уваги представників малого і середнього бізнесу!

Виконком міської ради повідомляє, що розпочато розробку міської програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 — 2018 роки (далі -  Програма).  Пропозиції до проекту Програми приймаються відділом економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку (м. Дружківка, вул. Соборна,16, каб. 213, факс 44398) до 07.11.2016.

Сподіваємося на Вашу участь у процесі формування у місті сприятливого бізнес- середовища. Довідки за тел. 44398. ”

System.String[]

ІНФОРМАЦІЯ Дата розміщення  

Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах №3 «М-н Південний – Сурово через ЦМЛ», №6-А «М-н Південний – ЦМЛ ч/з м-н Нижня Гаврилівка (сезонний)», №13-А «М-н Південний – Молоково».

27.12.2016 читати...
Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах м. Дружківка: №3 «М-н Південний – Сурово через ЦМЛ», №5 «М-н Південний – ЦМЛ (кільцевий)», №6-А «М-н Південний – ЦМЛ ч/з м-н Нижня Гаврилівка (сезонний)»,  №13-А «М-н Південний – Молоково», №17 «М-н Південний – ДФЗ», №19 «УГГ – ДФЗ». 21.03.2017 читати...