Громадські слухання та обговорення

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, розташованої за адресою:                         м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину

(об’єкт торгівельного призначення)

 (назва містобудівної документації)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє що з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення).

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту Детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до рішення Дружківської міської ради від 05.07.2017 № 7/28-27 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою:          м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення)» розроблено детальний план території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення).

Земельна ділянка розташована в селищної зоні садибної забудови за адресою: м. Дружківка,                     вул. Свободи, 21, знаходиться у власності гр. Старова К. П.

Земельна ділянка не відноситься до земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, лісового та водного фонду.

Мета містобудівної документації: визначення площі та меж земельної ділянки для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення); встановлення планувальних та містобудівних обмежень у використанні даних земельних ділянок.

Використання земельної ділянки - на ділянці передбачається розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення) та виконання благоустрою території.

Магазин (об'єкт торгівельного призначення), який проектується не є джерелом забруднення водного і повітряного середовища.

Техніко-економічні характеристики об’єкта:

·         Площа території для зміни цільового призначення – 0,0138 га;

·         Площа розміщення об’єкту торгівельного призначення – 124,52 м2;

·         Площа проектованих тротуарів – 32,80 м2;

·         Площа дорожнього покриття – 243,0 м2.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1.Замовник: Виконавчий комітет Дружківської міської ради

2.Розробник: Фізична особа-підприємець Сівоплясов С.Ф.

2.Підстава розроблення: рішення Дружківської міської ради від 05.07.2017 № 7/28-27 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення)».

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у строк з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради за адресою: вул. Соборна, 16, каб. 312, 3-й поверх, тел.: 42235 або на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання обговорення».

Демонстраційний  матеріал  детального плану буде розміщено  з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) в приміщенні виконкому Дружківської міської ради за адресою: вул. Соборна, 16, 3-й поверх біля каб.312.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 22 січня 2018 року по 22 лютого 2018 року (включно) відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою         КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Поштою на адресу: 84205,Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 16.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про результати проведення громадського обговорення громадських слухань, щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, буде розміщена на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання обговорення».

Виконавчий комітет Дружківської міської ради.