ПОВІДОМЛЕННЯ


Про затвердження містобудівної документації а саме: детального плану території, розташованої за адресою: м. Дружківка,     вул. Вільямса, 1, для розміщення об’єкта торгівельного призначення


Про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському електротранспорті


 

Інформація про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території Дружківського парку культури та відпочинку за адресою: вул. Соборна, м. Дружківка »

Оголошення «Про проведення громадських обговорень щодо встановлення пам’ятника українського Козака на  площі Соборній міста Дружківка»

     Відділ з питань культури, сімї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради оголошує громадські обговорення  щодо встановлення пам’ятника українського Козака на  площі Соборній міста Дружківка. З матеріалами громадського  обговорення можна ознайомитись на офіційній web-сторінці Дружківської міської ради. Пропозиції чи зауваження надавати до відділу з питань культури, сімї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (каб. 206,207) та за телефоном 4-33-30.

Інформаційна записка

Ескіз пам`ятника

System.String[]