Оголошення

   


 


Інформаційне повідомлення про підготовку проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на II півріччя 2016 року

 

     Виконавчий комітет Дружківської міської ради на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розробляє Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на II півріччя 2016 року.

   Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (далі – Порядок), органи виконавчої влади складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю (далі – орієнтовний план) з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю.

   Орієнтовний план оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади та в інший прийнятний спосіб.

   При цьому, відповідно до пункту 5 Порядку консультації з громадськістю організовує і проводить орган виконавчої влади, який є головним розробником проекту нормативно-правового акта або готує пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя.

   Враховуючи вищезазначене, пропонуємо до 01.09.2016 включно надати пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на II півріччя 2016 року.

   Під час формулювання пропозицій просимо: вказувати найменування інституту громадянського суспільства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, контактні дані (телефон, електронна пошта); зазначати суть та обґрунтування питання, вирішення якого потребує проведення консультацій з громадськістю; зазначати орієнтовний період проведення консультації; надавати відповідні матеріали (у разі наявності).

   Пропозиції просимо надати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції щодо консультацій з громадськістю»або до сектора з внутрішньополітичних питань вул. Соборна, 16, каб. №303А.