Дружківський міський військовий комісаріат

     

 

"Борт 76777. Кто ответит за теракт?"

Служба за контрактом у ВДВ

Військова служба за контрактом в підрозділах Високомобільних десантних військ. Перспективні аспекти проходження військової служби за контрактом в підрозділах ВДВ.

Грошове забезпечення військовослужбовців Високомобільних десантних військпочинається від 7200 грн.

• Безкоштовне отримання форми одягу. 

• Наявність за місцем проходження служби безкоштовного гуртожитку для неодружених. 

• Безкоштовне медичне обслуговування. 

• Безкоштовний обід (під час навчань та перебування в наряді три рази на добу), або отримання грошової компенсації за обід. 

• Інтенсивні заходи бойової підготовки. 

• Щорічна відпустка від 30 до 45 діб з урахуванням календарної вислуги років. 

• Під час відбуття у чергову відпустку отримання грошей на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. 

• Можливість отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного грошового забезпечення. 

• Пільгова вислуга років (з розрахунку 1,5 року за 1 рік) у разі виконання програми стрибків з парашутом та додаткові щомісячні надбавки до грошового забезпечення. 

• Пільгове санітарно-курортне лікування або оздоровлення. 

• Безкоштовне отримання вищої освіти за рахунок Міністерства оборони України з підписанням другого контракту. 

• Можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів. 

• Можливість прийняття участі в навчаннях на території інших держав. 

• Можливість вивчення іноземної мови за рахунок Міністерства оборони України. 

• Можливість виходу на пенсію після 25 календарних років. 

• Забезпеченість житлом за рахунок Міністерства оборони України.

В подальшому передбачені надбавки грошового забезпечення за вислугу років:

1 - 2 років - 5%

2 - 5 років - 10%

5-10 років - 20%

10-15 років - 25% 

Для працюючих у цивільних підприємствах громадян, які вступають на військову службу за контрактом зберігається середня заробітна плата та посада на строк служби у Збройних Силах України.

 За довідками звертатися до Дружківськго МВК,

вул. Машинобудівників, 34.

Контактний телефон: (06267) 4-30-61, 099-22-45-892.


kon2 Плакат контракт


 

 До відома громадян!

      Дружківський міський військовий комісаріат з метою вирішення питань соціального забезпечення та впорядкування  обліку пенсіонерів Міністерства оборони України доводить  до  відома громадян, що пенсіонерам, які отримують пенсії по лінії Міністерства оборони України необхідно надати до Дружківського міського військового комісаріату за адресою м.Дружківка вул.Машинобудівників б.34 кабінет №17 (приймальні дні вівторок та четвер з 09.00 до 16.00) копії документів, які були підставою для призначення (перерахунку) пенсії, а саме: копія паспорта; копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки планика податків; копія трудової книжки (при змішеному стажі);  військово-медичні документи про стан здоров’я звільненої особи (для тих, хто проходив ВЛК); копія довідки МСЕК про визнання особи інвалідом (для пенсії по інвалідності); копія свідоцтва про смерть годувальника (для пенсії в разі втрати годувальника); копія свідоцтва про шлюб для дружин або чоловіків (для пенсії в разі втрати годувальника); копія свідоцтва про народження дитини (для пенсії в разі втрати годувальника); копія довідки з реквізитами ВАТ «Ощадбанк»; копія військового квитка.

    Вищезазначені документи необхідні для відновлення особово – пенсійних справ, для вирішення пенсійного, санаторно – курортного забезпечення, надання пільг, встановлення статусу, нагородження, отримання посвідчень, листів-талонів на проїзд, виплати допомог та інше.

    Інформація стосується лише тих пенсіонерів, які на даний момент не надали пакет документів до військового комісаріату. 


  УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №178/2017

Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України

 Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання законів України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про Національну гвардію України» постановляю:

1. На часткову зміну статей 2 та 3 Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» призвати у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України, та обсяги видатків для проведення такого призову.

3. Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням призову у серпні 2017 року громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України.

4. Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України перевезення осіб, зазначених у статті 1 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

7 липня 2017 року


ВИТЯГ З НАКАЗУ військового комісара Дружківського міського військового комісаріату 10.07.2017  м. Дружківка №94 "Про призов громадян на строкову  військову службу"


 Військові суди: анахронізм, чи виклик часу?

ДЖМІЛЬ ВАСИЛЬ

Сьогодні ми маємо ситуацію, коли, незважаючи на всю ефективність військових прокуратур, ті хто підриває обороноздатність країни, часто залишаються не покараними. У чому причина неспроможності судів загальної юрисдикції ефективно розглядати справи стосовно військових?Читати повністю...


 Будь готовий захистити Україну, родину та себе!

Відповідно до Указу Президента України від 25.02.2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році ”, та Наказу військового комісара Дружківського міського військового комісаріату №126 від 01.08.2016 “Про призов громадян на військову службу ”Рішення виконавчого комітету Дружківської міської Ради №123 від 01.03.2017 про проведення в м. Дружківка чергових призивів на строкову військову службу громадян України 1990-1997 років народження з 01 квітня 2017 року Дружківський міський військовий комісаріат проводить призов громадян віком від 20 до 27 років на строкову військову службу. Читати повністю....

Служба у Збройних силах України за контрактом!!!