Про формування списку народних засідателів

На підставі рішення Дружківської міської ради «Про затвердження складу комісії з формування списку народних засідателів та положення про неї» від 26.08.2015 р. № 6/59-9, з метою затвердження списку народних засідателів для здійснення судочинства Дружківським міським судом Донецької області,

оголошується набір кандидатів у народні засідателі, які будуть залучатися Дружківським міським судом Донецької області до участі у розгляді  цивільних справ окремого провадження.

Вимоги до народних засідателів: громадянство України, володіння державною мовою, вік від 30 до 65 років, постійне проживання на території м. Дружківка Донецької області, дієздатність, відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків народного засідателя, відсутність не знятої чи непогашеної судимості.

        Громадянину, який претендує на включення до списку народних засідателів, необхідно у термін до _01.10.2015 року_ подати до виконавчого комітету Дружківської міської ради (комісія з формування списку народних засідателів, каб. 215) заяву з наступними додатками: копія паспорта; медична довідка про можливість виконувати обов’язки народного засідателя. Довідки за телефоном: 4-27-40    Зразок заяви

 

Інформаційні матеріали

Президент: Біль кримських татар – це біль усіх українців


В Україні стартувала велика президентська програма із реформування сільської медицини


 

Президент відкрив реконструйовану школу на Дніпропетровщині: Будується нова українська школа – новий освітній простір


 

Ми разом відкриваємо світ щастя і світ спілкування – Президент про інклюзивну освіту в новій школі на Дніпропетровщині


 

Ми з вами є рушійною силою змін – Президент лікарям Дніпропетровської лікарні ім. І.І.Мечникова


 

Наша вишиванка – об’єднує країну – Президент під час флешмобу до Дня вишиванки у Дніпрі


 

100-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ 1917–1921 РОКІВ


Аналіз цінової ситуації на ринках та в мережі роздрібної торгівлі  м. Дружківка та прилеглих містах


 Відділення НСПП в Донецькій області – невід’ємна і складова частина загального процесу розв’язання спорів і конфліктів між сторонами соціально-трудових відносин

Національна служба посередництва і примирення є постійно діючим державним органом, утвореним згідно Указу Президента України від 17 листопада 1998 р. (далі – НСПП), і входить до структури державного апарату. НСПП, як орган державної влади, бере участь у здійсненні функцій держави, діє від її імені й за дорученням, застосовує властиві йому організаційно-правові форми діяльності.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області – структурний підрозділ Національної служби посередництва і примирення, який здійснює відповідні повноваження на території Донецької області.

Відділення НСПП в Донецькій області  постійно стикається з правовою необізнаністю найманих працівників щодо захисту їх інтересів в рамках законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Правова необізнаність найманих працівників та невміння чи небажання роботодавців вести переговори в умовах масового безробіття, порушення строків виплати заробітної плати, її низький рівень, інші порушення законодавства про працю, а також різних соціальних факторів призводили до виникнення акцій протестів, пікетування, страйків та проведення несанкціонованих мітингів.

Відділенню Національній службі посередництва і примирення в Донецькій області вдалося не тільки зупинити хвилю масових протестів, але і створити умови для вирішення колективних трудових спорів.

На теперішній час більшість підприємств Донеччини, де виникають розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин, обирають правовий шлях вирішення цих розбіжностей.

Як показала практика, представники сторін соціально-трудових відносин вже твердо знають, що вирішення будь-якого конфлікту починається з проведення соціального діалогу і узгоджувальних зустрічей, де допомога відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області є вкрай необхідна.

Фахівці Відділення сприяють проведенню соціального діалогу і узгоджувальних зустрічей у пошуку шляху досягнення консенсусу та сприяють вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками та роботодавцями підприємств, установ і організацій.

Сьогодні відділення НСПП в Донецькій області виконує свої повноваження та розташовано на підконтрольній українській владі території Донецької області у м. Слов’янську за адресою:  84122, м. Слов’янськ, вул. Світлодарська, 4, сайт - www.nsppdon.in.ua, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


 Моніторинг роздрібних цін на основні продукти харчування в роздрібній мережі та  ринках міста Дружківка.

«До уваги мешканців міста!

Відповідно до Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 28.08.2015 № 426 “Про розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2016 рік” виконкомом міської ради розпочата робота щодо розробки проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2016 рік.  Свої пропозицій щодо включення до проекту Програми просимо надати не пізніше 19.10.2015».

Дружківська міська рада запрошує

Дружківська міська рада запрошує всіх представників крупного та середнього бізнесу прийняти участь у розробці перспективних бізнес-проектів  в рамках діяльності Ваших підприємств, які можуть бути реалізовані у нашому місті.

На початку грудня 2015 р. в м. Бахмут  буде проходити міжнародна конференція, де одним із питань буде фінансування від міжнародних донорів найбільш перспективних проектів. Планове фінансування від 20 млн. дол. на один проект. Проекти повинні бути конкурентоздатними та інвестиційно привабливими. Також найближчим часом у м. Краматорськ планується підписання Меморандуму з АТ«Ощадбанк»,  щодо виділення 100 млн.грн. на погашення значної частки процентів за кредитами, які плануються видати на розвиток середнього та малого бізнесу. Дружківська міська рада буде надавати всебічну підтримку усім представникам бізнесу, яка в межах її компетенції, для гідної реалізації Вами усіх перспективних проектів. Інвестори чекають на Ваші пропозиції. За додатковою інформацією звертатися в 213 каб. міської ради, або за телефоном  4-43-98.

До уваги багатодітних сімей!

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради запрошує багатодітні  родини  отримати Посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім'ї, бланки яких після тривалої перерви надійшли до міста.

Посвідчення батьків багатодітної сім'ї та Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї є документами, що підтверджують їх статус та право на отримання пільг згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  з питань соціального захисту багатодітних сімей». 

Посвідчення видаються одному з батьків на підставі таких документів:

- заяви батька або матері про видачу Посвідчень;

- копії свідоцтв про народження дітей;

- копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;

- довідки про склад сім’ї (форма №3) за місцем реєстрації батьків;

- фотокарток ( по 1 шт.батьків та дітей від 6 років) розміром 30х40 міліметрів;

- копії свідоцтва про  шлюб або розірвання шлюбу;

- довідки про те, що за місцем реєстрації батька або матері Посвідчення не видавалися (у разі реєстрації батьків у різних містах);

- довідки із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років у разі, коли  вони навчаються за денною формою навчання).

            Термін дії Посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім’ї і встановлюється з урахуванням перебування в сім’ї не менше трьох дітей у віці до 18 років. Також до складу багатодітної сім’ї включаються діти старше 18 років, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, до закінчення навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років.

            Термін  дії Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї визначається до досягнення дитиною 18 років (повноліття), якщо згідно із законом, застосованим до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше.

            Наявність в багатодітній родини дітей старше 18 років, які навчаються за денною формою навчання, є підставою для видачі чи продовження строку дії Посвідчень батьків та видачі чи продовження строку дії Посвідчень особам віком від 18 до 23 років.

          Дітям з багатодітної сім’ї Посвідчення видаються з 6 років.У разі досягнення дитиною 14-річного віку у Посвідчення вклеюється нова фотокартка.

        У разі пошкодження, втрати Посвідчення, заміни прізвища, імені та по батькові, встановлення розбіжностей у записах та у зв'язку  зі змінами у складі сім'ї видається нове Посвідчення після подання  всіх документів, передбачених законодавством для його видачі. У разі втрати Посвідчення  батьки публікують  відповідне оголошення у міських друкованих засобах масової інформації.

         Пошкоджені та зіпсовані Посвідчення, а також Посвідчення із закінченим терміном  дії повертаються до відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради.

          Посвідчення видаються безкоштовно!

         Для узгодження питання отримання відповідних Посвідчень просимо звертатися до каб.206 виконавчого комітету міської ради (відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму) щодня, а саме:

понеділок – з 13.00 до 17.00;

вівторок – четвер - з 08.00 до 17.00;

п’ятниця -  з 08.00 до 16.00;

перерва – з 12.00 до 13.00

Більш детальніше -  за телефоном: 4-31-30.