Новини містобудування

logo ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО – БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ 

У липні запрацює механізм будівельної амністії для об’єктів незначного класу наслідків, – Олексій Кудрявцев.

 

Прийняття до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів

1 Прийнятя до експлуатації

 

Реконструкція Дружківського парку культури та відпочинку

2 12 2 ПАРК КИО   

14.12.2017 відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради надано ДОЗВІЛ на виконання будівельних робіт з Реконструкції Дружківського парку культури та відпочинку за адресою: м. Дружківка вул. Соборна (1 черга) які проводяться за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (стосується озеленення, благоустрою території Дружківського парку культури та відпочинку, розміщення етнопару,  набережної вздовж річки тощо)  

- Замовник будівництва: Департамент екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 6

- Генеральний підрядник: Товариство з обмеженою відповідальністю "БМС БУД"

Державний архітектурно-будівельний контроль.

3 ДАБІ

Упродовж 2017 року відділом містобудування та архітектури виконкому Дружківської міської ради у сфері державного архітектурно-будівельного контролюпроведено 14 планових перевірок об’єктів будівництва, зареєстровано 173 документів у сфері будівництва.

З них – 38 повідомлення та 13 декларацій про початок виконання будівельних робіт, 12 дозволів на виконання будівельних робіт, 110 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації тощо.  

Містобудівний кадастр

4 містобуд кадастр

Упродовж 2017 року відділом містобудування та архітектури виконкому Дружківської міської ради у сфері містобудівного кадастру погоджено та надано 18 будівельних паспортів забудови земельної ділянки , 143 висновки на Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель, 10 дозволів на розміщення зовнішньої реклами тощо.

Реконструкція площі  по вулиці Соборна

14.11.2017 року відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради надано ДОЗВІЛ на виконання будівельних робіт з Реконструкції площі на вулиці Соборна.

Найменування об’єкта будівництва «Реконструкція вулиці Соборна та благоустрій прилеглої до неї території у місті Дружківка». 1 черга.»

Замовник будівництва: Департамент капітального будівництва Донецької  облдержадміністрації

Генеральний підрядник Товариство з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5»

Площа ділянки, яка підлягає реконструкції- 4.7 га.

Реконструкція площі по вулиці Соборна