МУНІЦИПАЛЬНА ПОЛІЦІЯ

LogoМуніципальна поліція створена з метою здійснення контролю за станом благоустрою в місті Дружківці, для забезпечення чистоти і порядку, організації озеленення, охорони зелених насаджень, водойомів, земельних ресурсів міста, здійснення контролю у місцях відпочинку громадян, для контролю за утриманням в належному стані закріплених за підприємствами, установами та організаціями територій, для контролю за додержанням тиші в громадських місцях на території міста Дружківка.

Здійснює постійний контроль за дотриманням законодавства України про благоустрій населених пунктів, Правил благоустрою підприємствами, установами, організаціями та громадянами міста шляхом проведення перевірок території міста, розгляду звернень підприємств, організацій, установ та громадян, а також участі в обговоренні проектів благоустрою міста і внесення відповідних пропозицій на розгляд органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Виявляє факти порушення благоустрою міста, складає акти і протоколи про адміністративну відповідальність за порушення законодавства з питань благоустрою міста згідно статей Кодексу України про Адміністративні правопорушення відповідно до рішення виконкому міської ради і направляє їх на розгляд адміністративних комісій.

Юридична адреса: 84205м. Дружківка. вул.Індустріальна 14

Службовий телефон: (050)7538734 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">


Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу «Муніципальна поліція» Дружківського комунального автотранспортного підприємства 052805 Дружківської міської ради

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

на вакантну посаду начальника відділу «Муніципальна поліція»:

1.Громадянство України.

2.Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр

( перевага надається юридичній освіті).

3.Стаж роботи на керівних посадах, посадах державної служби, посадах в органах місцевого самоврядування або в правоохоронних органах не менше 3-х років.

4.Вільне володіння української мови.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕОБХІДНІ:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими обмеженнями щодо прийняття на посаду начальника відділу;

- автобіографічна довідка;

- копію сторінок паспорта громадянина України;

- дані про трудову діяльність;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію трудової книжки;

- копія військового квитка або посвідчення особи військовослужбовців (для військовозобов'язаних або військовослужбовців);

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду. З переліком питань до письмового іспиту можна ознайомитися у Дружківському комунальному автотранспортному підприємстві 052805 Дружківської міської ради.

Документи подаються протягом 14 календарних днів з дня публікації оголошення (до 7 червня включно) про проведення конкурсу у Дружківському комунальному автотранспортному підприємстві 052805 за адресою м.Дружківка вул. Привокзальна,6.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 0992334105; 4-20-75.