АУКЦІОНИ, КОНКУРСИ

ІНФОРМАЦІЯ Дата розміщення  
ІНФОРМАЦІЯ про намір передати в оренду комунальне майно 12.04.2018 читати...
Інформація про проведення відкритого міського архітектурного конкурсу на кращу пропозицію «Організація благоустрою площі Соборна в м. Дружківка» 25.07.2016 читати...

ИНФОРМАЦИЯ про конкурс на сдачу в аренду части нежилого помещения  КП «Дружковская ледовая арена»

25.02.2015 читати...

 ИНФОРМАЦИЯ про конкурс на сдачу в аренду части нежилого помещения  КП «Дружковская ледовая арена» 

27.11.2014 читати...

Інформація про вакантні посади в виконавчих органах Дружківської міської раді:

Інформація про вакантні посади в органах місцевого самоврядування

Дружківської міської ради станом на 16.04.2018

Назва вакантної посади

Кількість

/одиниць /

Примітка
Виконавчий комітет Дружківської міської ради
Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи виконкому міської  ради 1  
Головний спеціаліст сектору з питань інвестицій відділу економічного аналізу прогнозування та соціального розвитку 1

Оголошено конкурс.

Прийом документів до 22.04.2018

Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради
Спеціаліст 1 категорії  відділу прийому громадян (тимчасово) 1  
Спеціаліст 1 категорії  відділу виплати (тимчасово) 1

Оголошено конкурс.

Прийом документів до 05.05.2018

Спеціаліст 1 категорії відділу прийняття рішень 1  
Відділ освіти Дружківської міської ради
Головний спеціаліст з виховної роботи та позашкільної освіти 1  

 

   Рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 18.01.2017 №7 "Про  затвердження   Порядку проведення конкурсного відбору на  заміщення   вакантних  посад посадових осіб органів місцевого самоврядування 

 
У відповідності до постанови КМУ від 01.03.2014 № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» (зі змінами), рішення міської ради від 27.0.82014 № 6/47-12 вакантні посади заповнюються за умови забезпечення у повному обсязі у межах затвердженого фонду оплати праці усіх обов’язкових виплат із заробітної плати працівників. 

Символіка

 

ОПИС ГЕРБА

    У золотому полі перекинутий вузький вилоподібний хрест блакитного кольору з накладеним поверх нього овальним центральним щитком червоного кольору, обтяженим двома срібними, стоячими протилежно один одному, лелеками в позі любовної гри. За щитком покладені навхрест дві козацькі піки чорного кольору зі звисаючими у наконечника червоними флюгерами.

ЗОВНІШНІ ПРИКРАСИ

   Щит увінчаний срібною міською короною з трьома зубцями, з боків обрамлений двома зеленими гілками шипшини з квітками і плодами натурального кольору. Гілки шипшини обвиті блакитною стрічкою з написом в її нижній частині золотими літерами: "ДРУЖКІВКА ".

СИМВОЛІКА ГЕРБА

   Золоте поле щита означає багатство посівних полів,що оточують місто, а також силу, вірність і сталість у досягненні поставлених цілей мешканцями міста. Вилоподібна фігура блакитного хреста вказує на злиття двох річок в околицях міста. 

   Гілки шипшини, що прикрашають герб, показують, що в місті та його околицях росте у великій кількості ця рослина, даруючи людям свою красу і корисність. Згідно з правилами геральдики срібна тризубчата корона вінчає герб міста обласного підпорядкування, яким і є місто Дружківка.

Автори герба: Фатов Сергій Іванович (м.Дружківка), Савел`єв Олександр Олександрович (м.Дружківка), Банніков Віктор Володимирович (м.Дружківка).                                                          Науковий консультант - Стародубцев Микола Микитович (м.Донецьк).                                            Паспорт герба виготовлен СП-фірмою "Интерхоббиэкспо" за участю геральдмейстера-вардейна      М.М. Стародубцева.

flag

ОПИС ПРАПОРА

      Прапор міста Дружківка є символом, який відображає історію та традиції міста.

   Прапор міста являє собою прямокутне полотнище (співвідношення ширини до довжини 1:1,5) малинового кольору на тлі якого перекинений вліво вузький вилоподібний хрест лазурового кольору. Хрест із зовнішнього боку обрамлений межуванням  білого кольору. Прапор міста двобічний.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

    Вилоподібна фігура лазурового хреста вказує на злиття двох річок на околиці міста і що саме в цьому місці колись виникло поселення, яке виросло в сучасне місто з розвинутою промисловістю.

   

Міні-ярмарок вакансій

За участю представників відділу Старокраматорського машинобудівного заводу відбувся міні-ярмарок вакансій, у ході якого присутнім розповіли про вакансії на  підприємстві, умови праці, рівень заробітної плати, питання вирішення транспортної доступності тощо.

"Під одним дахом"

У міському центрі зайнятості пройшов інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом» з залученням соціальних партнерів з управління соціального захисту

Продовжити

Культурні заходи у бібліотеках міста

У Центральній дитячій бібліотеці ім. О. Купріна - майстер-клас з поетики «Слухаємо голос безсмертний Тараса» для учнів середнього шкільного віку;

 У дитячій бібліотеці ім. В Нестайка - марафон читців Шевченка «Іду з дитинства

Продовжити