Запрошуємо до участі у Молодіжній раді

Шановні мешканці Дружківки! 

     Молодь – потужний людський ресурс та рушійна сила суспільства. Глобалізаційні процеси сучасності зумовили нагальну необхідність розвитку та розкриття духовного, інтелектуального, професійного потенціалу молодих людей для розбудови демократичного суспільства в Україні. Підтримка молодих людей, їхнє залучення до творчої, активної участі в житті суспільства – це інвестиції в розвиток стратегічних ресурсів держави, оскільки саме молоде покоління українців виконує такі важливі соціальні функції, як: успадкування та розвиток досягнутого рівня піднесення суспільства та держави і несе функцію соціального відтворення, відповідаючи за збереження та спадкоємність розвитку суспільства.

    З метою створення постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу при Дружківському міському голові для проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної державної політики та вирішення питань життєдіяльності міста розпорядженням міського голови було затверджено Положення про Молодіжну раду при  міському голові.

    Основними завданнями Молодіжної ради є залучення молоді до участі у громадському житті міста Дружківки шляхом розробки та реалізації молодіжних програм; поширення серед молоді волонтерського руху, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді міста Дружківки;вивчення, систематичний аналіз і прогнозування будь-яких соціальних процесів у молодіжному середовищі; визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів молодіжної політики, зміцнення правових та матеріальних гарантій молоді.

До участі запрошуються представники професійно-технічних  технікумів та училищ, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, комунальних підприємств, соціальних служб, підприємств, громадських організацій, зареєстрованих в установленому законом порядку, що працюють з молоддю, діяльність яких поширюється на територію міста Дружківка тощо.

Детальніше ознайомитися з Положення про Молодіжну раду при  міському голові можно на офіційному сайті Дружківської міської ради за посиланням https://druisp.gov.ua/component/documents/5453:pro-stvorennya-ta-zatverdzhennya-polozhennya-pro-molodizhnu-radu-pri-miskomu-golovi.

    Документи для участі у Молодіжній раді надавати до секретаря Наглядової ради Пивовар Ю.А., начальника   відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради,   каб. 207  протягом січня-лютого 2018 року.