Сучасні інструменти управління містом

9 лютого 2018 року керівництво Дружківки спільно з командою проекту «Розумне місто» організувало кластерний тренінг «Сучасні інструменти управління містом», який провів експерт громадської організації Олександр Рябий. Участь у заході взяли міський голова Валерій Гнатенко, заступники міського голови, представникивиконавчого комітету та структурних підрозділів міської ради.

Під час заходу Валерій Гнатенко зазначив, що «розумні міста» – це ті міста, які використовують інноваційні технології та інші засоби, щоб покращити якість життя, ефективність функціонування, надання послуг та підвищення конкурентоспроможності.  Дружківка прагне рухатися у даному напрямку та створювати умови для залучення мешканців міста до управління громадою, сприяти організації партнерства влади, громадськості та бізнесу для прийняття ефективних рішень.

У ході тренінгу присутні ознайомились із позитивним досвідом міст-партнерів Проекту, побачили реальну роботу онлайн сервісів та отримали можливість практичної роботи з інструментами електронного врядування в реальному часі з використанням інтернет-платформи.Обговорили сучасні системи управління містом на прикладі платформи «Розумне місто»: петиції, заявки ЖКГ, відкритий бюджет, електронна демократія, електронний інвестиційний паспорт, управління комунальним майном, картка містянина, місто туристичне он-лайн, діалог із владою, розумне ОСББ тощо.