Звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік

14 лютого 2018 року під час пленарного засідання сесії міської ради одним з питань порядку денного було затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік. Начальник міського фінансового управління Ірина Трушинадоповіла, щоза підсумками 2017 року в доход місцевого бюджету по загальному фонду надійшло 592,4 млн. грн. податків, зборів, інших обов'язкових платежів та трансфертів з Державного бюджету. Також зазначила, що у цілому, план виконано на 99,6%з причини надходження деяких трансфертів до місцевого бюджету менше, ніж попередньо заплановано Державним та обласним бюджетами.

За видами доходів спостерігається наступне виконання: трансфертів надійшло        450,6 млн.грн. або план виконаний на 98,6%, з яких медична, освітня субвенції надійшли в повному обсязі за плановим розписом Держбюджету. Власних й закріплених доходів місцевого бюджету (податків, зборів, інших обов'язкових платежів) надійшло 141,8 млн.грн., виконання 102,8%. План виконаний по усім податковим та неподатковим джерелам надходжень.

Бюджет Дружківки по видатках без урахування субвенцій на соціальний захист населення з держбюджету за 2017 рік виконаний у розмірі 258,6  млн. грн., чи на 97 % від уточненого плану.