Засідання виконавчого комітету

06 березня 2018 року під керівництвом секретаря міської ради Ірини Бучук відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під час якого обговорювалися актуальні для Дружківки питання: про стан надходження до місцевого бюджету податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного податку у 2017 році та перспективи надходження на 2018 рік, а також виконання делегованих повноважень щодо контролю за охороною праці на підприємствах, установах і організаціях міста.

З першого питання доповіла начальник фінансового управління Ірина Трушина, яка зазначила, що одними із джерел наповнення доходів загального фонду міського бюджету є акцизний податок, частка якого в загальній сумі надходжень 2017 року становить 2,9 % і дорівнює 4,1 млн.грн. та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, частка якого 1,1% і складає 1,5 млн.грн.

На території Дружківки у 2017 році здійснювали діяльність 78 суб’єктів роздрібної торгівлі підакцизними товарами, від яких надійшло 2,5 млн. грн. План виконаний на 104,2%. З Державного бюджету від ввезеного на територію України і виробленого палива надійшло акцизного податку у розмірі 1,4 млн.грн.Надходження податку на нерухоме майно у 2017 році збільшилося у порівнянні з 2016 роком на 891 тис.грн. На ріст надходжень вплинуло як збільшення кількості платників фізичних та юридичних осіб на 886 платників, так і підвищення мінімальної заробітної плати у 2017 році. Прогноз надходжень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2018 рік складає 1,7 млн. грн., що на 224 тис.грн. більше ніж у 2017 році.

Також було заслухане питання виконання делегованих повноважень щодо контролю за охороною праці на підприємствах, установах і організаціях міста З доповіддю виступила начальник управління соціального захисту населення міської ради. Під час засідання проаналізовано стан та причини виникнення виробничого травматизму у 2017 році, розглянуто питання щодо профілактики травматизму на виробництві, заслухано інформацію про роботу міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення тощо.