Творча зустріч з українською письменницею Вікторією Амеліною

12 квітня в молодіжному центрі «ЛесяХаб» відбулася творча зустріч учнів старших класів з молодою українською письменницею Вікторією Амеліною, яка у 2015 році вона вже приїздила до Дружківки та презентувала студентам Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії свій дебютний роман «Синдром листопаду, або Homo Compatiens».

До речі, учасниками цих зустрічей стала саме молодь, і це невипадково, адже Вікторія десять років працювала програмістом та менеджером у міжнародних компаніях та водночас об’їздила півсвіту: від Непалу до Силіконової долини. Наразі, завершивши кар’єру в IT, вона присвятила себе письменництву, бо ще з дитинства про це мріяла, а підручники й книги з програмування охоче подарувала бібліотеці - для студентів, які у майбутньому мають стати програмістами.

 

Цього разу талановита письменниця представила свій новий роман «Дім для Дома», що побачив світ у «Видавництві Старого Лева». Під час презентації молодь дізналася, як відбувається декомунізація родинних цінностей і як цей процес відображається на героях книги.