4 річниця початку бойових дій на Донбасі

Сьогодні четверта річниця початку АТО на території Донецької та Луганської областей. Це скорбний день, з якого фактично розпочалася війна на Донбасі.Трагічні події 14-го року добре пам’ятаються кожному з нас. Ми всі тоді були прикуті до екранів телевізорів, чекали новин і з жахом чули про перші людські втрати.

За роки протистояння на Донбасі загинуло 3,5 тисячі наших українських хлопців. А ще близько тисячі мирних громадян. У «Книзі пам’яті полеглих за Україну», яка заповнюється з початку війни, ми знаходимо дані про загиблих на Донбасі. Це українці віком від 25 до 45 років.

   13 квітня у Дружківці біля пам’ятного знаку Тарасу Шевченку за участю керівництва міста, представників депутатського корпусу, керівників підприємств міста та громадськості відбувся захід, де вшановувалася пам'ять про загиблих за роки АТО. Заступник міського голови Наталя Слесаренко, звертаючись до присутніх, зазначила: «Війна – страшна і жахлива подія в житті людства. За чотири роки такої неоголошеної війни на захист нашої землі стали десятки тисяч українців, їхній подвиг нетлінний, і ми завжди пам’ятатиме тих, хто віддав свої життя за цілісність і незалежність України. Адже добровольці, бійці АТО, без перебільшення, – герої! Найменше, що ми можемо сьогодні зробити для них та їхніх родин – не забувати про їх подвиг та підтримувати їхні сім’ї наскільки вистачить сил. Сьогодні як ніколи кожен з нас розуміє: мирне небо над головою – найбільше щастя у житті. Тож хочеться побажати, щоб нарешті у нашій державі запанував спокій, мир, щоб в кожну родину повернулися батьки, сини, які сьогодні з гідністю захищають наш сон».

Хвилиною мовчання присутні пом’янули українських хлопців, які власною честю та мужністю довели любов до своєї Батьківщини.Завершилася зустріч покладанням квітів до пам’ятного знаку ідейному натхненнику всіх українських патріотів - Тарасу Шевченку.