У Дружківці прийнято Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2019 - 2020 роки

Малий та середній бізнес займають важливе місце в соціально-економічному розвитку не лише певної адміністративно-територіальної одиниці, а й держави в цілому, адже  допомагає забезпечувати насичення ринку товарами та послугами, що сприяє позитивним економічним та соціальним тенденціям в розвитку як регіону в цілому, так і міста.

Підтримуючи, створюючи необхідні умови для ведення бізнесу у Дружківці була прийнята Програма розвитку малого і середнього підприємництва  на 2019 - 2020 роки.  Під час пленарного засідання сесії міської ради 31 січня 2019 року заступник міського голови Олег Поляков окреслив завдання, заходи та шляхи фінансування даної Програми. Всього виділено 16 пріоритетних завдань, 42 заходи, загальна сума фінансування 1100,0 тис. грн. Фінансування заходів з розвитку підприємництва здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету та коштів Фонду загально­обов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів виконавців в межах кошторису.

За останній рік спостерігається суттєве збільшення зареєстрованих підприємств. За розрахунками завдяки дії Програми очікується поступове зростання кількості малих підприємств: у 2019 році до 345 одиниць, у 2020 році - до 348; поступове збільшення фізичних осіб-підприємців станом на кінець періоду: у 2019 році до 1457 осіб, у 2020 – до 1477. А це має призвести до того, що надходження до міського бюджету від діяльності малого підприємництва теж поступово зростатимуть. З  2017 року підприємці міста мали можливість брати участь у регіональному проекті «Український донецький куркуль», який передбачав надання фінансової допомоги суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів. Так 2 проекти по  Дружківці стали переможцями та отримали фінансування своїх проектів, які повністю реалізовані.

Отже, у  разі прийняття рішення про розширення або початок підприємницької діяльності дружківчани можуть розраховувати на підтримку міської влади.