39 співробітників ДПРЧ – 45 Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області отримали відзнаку Президента України

Відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 «Про відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», з метою гідного відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, установлено відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

14 березня 2019 року міський голова Валерій Гнатенко  завітав до   ДПРЧ – 45 Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Донецькій області. На плацу  начальник частини Олег Самсоненко вручив почесні відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» 39 особам особового складу. Хвилиною мовчання присутні згадали всіх загиблих під час несення служби у Донецькій та Луганській областях. Міський голова Валерій Гнатенко  висловив слова подяки за те, що мешканці Дружківки завжди можуть розраховувати на допомогу у будь-якій ситуації. Символічним стало й те, що відзнаки  були вручені у День українського добровольця.

666.JPG

IMG_7995.JPG

IMG_7969.JPG

IMG_7947.JPG