Сесія міської ради: корисне з приємним

31 липня 2019 року відбулася сесія міської ради VII скликання. Розпочалося засідання сесії з приємних моментів. Від імені громади секретар міської ради Ірина Бучук привітала міського голову Валерія Гнатенка з упевненою перемогою на позачергових виборах народних депутатів України, за результатами яких його кандидатура набрала найбільше голосів по мажоритарному округу № 49. Вона побажала йому сил, натхнення та плідної, конструктивної праці у вищому законодавчому органі державної влади.

Валерій Гнатенко щиро подякував всім, хто віддав за нього свій голос та пообіцяв працювати над тим, щоб люди не пошкодували про свій вибір. «Попереду у нас з вами багато роботи. Упевнений, що разом з вами ми подолаємо всі перешкоди та зробимо наш регіон краще, шляхом прийняття нових законів і залучення інвестицій для розвитку», - наголосив новообраний депутат Верховної ради України.

За традицією на початку засідання міський голова вручив почесні нагороди видатним дружківчанам. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток архітектури і містобудування Почесною грамотою обласної державної адміністрації була нагороджена головний архітектор міста Ірина Сивоплясова; нагрудним Знаком «Кращий працівник освіти м. Дружківка» нагородили директора Дружківського житлово-комунального коледжу Борис Гололобов. Ще одним Почесним Нагрудним Знаком «Кращий працівник освіти м Дружківки» був відзначений трудовий внесок завідуючої дитячого садочка «Чебурашка» Валентини Ковляшенко. Та на цьому приємності не закінчилися. Під оплески залу Валерій Гнатенко урочисто передав Управлінню соціального захисту населення комплект сучасної портативної техніки, так званий «великий кейс» мобільного офісу. За його допомогою управління матиме можливість поліпшити організацію роботи віддаленого робочого місця і безпосередньо надавати послуги населенню за місцем проживання.  

Після урочистої частини й відкриття сесії народні обранці перейшли до розгляду важливих для життєдіяльності громади питань порядку денного, а саме: виконання Програми розвитку позашкільної освіти міста на 2016-2020 роки та питання організації та якості медичної допомоги ветеранам та учасникам бойових дій, забезпечення пільгами відповідно до чинного законодавства.

we5f45f4rq54.jpg

65f4d5f4w5e4f3.jpg

4d5a4f54454.jpg

4545651848sdg.jpg