Злагодженою роботою – до масштабного оновлення доріг Дружківки

Оновлення доріг – один із показників економічного зростання країни. Такий розвиток демонструє й Дружківка. Цьогоріч до ладу привели 80 міських автодоріг та прибудинкових територій (поточний ремонт), капітально відремонтовані дві ділянки доріг по вул. Волгоградська та Откаленко (м-н Молоково).  Зовсім скоро мешканців порадує оновлена пішохідна зона по вул. Космонавтів, 3 (р-н магазину «Білорусь»), де наразі також тривають роботи з капітального ремонту.

У серпні місяці розпочнеться капітальний ремонт автодоріг по вул. Чайковського та Свободи. У найближчих планах завершення поточного ремонту автодоріг по вул. Народна, Попова (м-н Донський), а також виконання ремонту підпірної стінки та ділянки автодороги по вул. Новосадова (район міськгазу).

Значну роль у забезпеченні комфортного транспортного сполучення відіграють організовані зупиночні пункти. «Комфортне та безпечне перебування пасажирів під час очікування транспорту є одним із пріоритетних завдань, що необхідно вирішувати. Питання підтримки у належному стані всіх зупиночних пунктів авто- й електротранспорту міста є дуже важливим та невідкладним», - наголосив міський голова Валерій Гнатенко під час апаратної наради, що проходила 05 серпня 2019 року. За його словами, цей напрям роботи є одним із складових підготовки міста до осінньо-зимового періоду.

На даний час транспортна інфраструктура міста має 170 зупиночних пунктів, з яких 16 трамвайних, 8 загального користування, інші - автобусні. Підприємством «Дружківка автоелектротранс» постійно ведеться робота з комплексного обслуговування зупинкових павільонів - капітальне будівництво, ремонтні роботи, прибирання та покіс трави тощо. Окрім поточного ремонту вже існуючих павільонів, у місті з’являються нові та сучасні. Так, наприкінці липня був змонтований зупиночний павільйон на площі Соборній, який відтепер захищатиме дружківчан від поривів вітру, дощу, снігопаду чи спеки, надаючи їм можливість очікувати на свій автобус в комфортних умовах.

Для довідки: на сьогодні у комунальній власності територіальної громади Дружківки знаходиться 140 автодоріг протяжністю 185 км загальною площею 1100 тис. м. Більша частина зазначених доріг побудована у 60-ті роки 20 сторіччя.

IMG_3601.JPG

IMG_3600.JPG