Дружківчанку привітали зі 100-річним ювілеєм

12 серпня найстарша мешканка Дружківки Тамара Миколаївна Чечканова зустріла свій 100-річний ювілей. Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та сімейного затишку до гостинної родини ювілярки завітали секретар міської ради Ірина Бучук, голова дружківської міської ради ветеранів Леонід Захватов, голова громадської організації роботодавців підприємців Олександр Шейко та представники управління соціального захисту населення вручивши їй сертифікат на суму 5000 грн, квіти, подарунки та вітальний лист.

«З нагоди Вашого ювілею прийміть побажання всіх життєвих щедрот і наснаги! Дожити до такого поважного ювілею крізь ті випробування, що приготувала історія у минулому столітті, бачити на своїй землі правління трьох держав – це щось неймовірне. Значить, Ваша сім’я у Бога – на добрій замітці. Від усієї громади міста вітаємо Вас і Вашу родину.  Бажаємо й надалі залишатися такою ж активною, комунікабельною та енергійною. Щоб Ви своїми роками та досвідом радували всіх!», - наголосила Ірина Бучук.

Тамара Миколаївна – найстарша жінка у місті Дружківка. Вона ніколи не сподівалася, що зустріне такий поважний і сивий ювілей. Разом із чоловіком, прославленим льотчиком, учасником параду перемоги Леонідом Чечкановим вона виховала двох доньок. Також має онуків та правнуків, які є найбільшою потіхою її життя. Переживши за сто років безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Тамара Миколаївна – це енергійна людина, що з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється та з гумором розповідає історії із життя!

Дружківська міська рада приєднується до привітань та бажає іменинниці міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра.

IMG_3773.JPG

IMG_3784.JPG