Нові квартири - початок нового щасливого життя

          Для кожної людини набуття власного житла - одне з найголовніших подій у житті, що дає впевненість у завтрашньому дні й можливість у повній мірі відчути тепло рідного вогнища. У Дружківці діти, які залишилися без піклування батьків, отримують житло згідно міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2020 роки». Згідно з Програмою на капітальний ремонт квартир для даної категорії осіб з міського бюджету заплановано виділення асигнувань по 800 тис. грн. щорічно.

Вже на 100% виконаний ремонт в чотирьох квартирах на суму 612,7 тис.грн. При наявності економії коштів, які були не використанні з запланованих витратах, до кінця 2019 року буде відремонтована ще одна однокімнатна квартира, після чого розподілена згідно черговості.

       У квартирах проведений капітальний ремонт і підключені всі комунікації. Ключі від власного житла діти отримають в урочистій обстановці із рук секретаря міської ради Ірини Бучук під час святкування Дня міста. Щасливими володарями квартир в цьому році стануть Олена Капустіна, Сергій Чебукін, Лія Пономарьова та Крістіна Шульгінова. Попереду їх чекають радісні та добрі зміни на краще, адже для них почнеться новий етап життя та приємні клопоти.

Дружківська міська рада, її виконавчий комітет бажають юним дружківчанам тепла та затишку у нових оселях.