Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня міста

 Дорогі дружківчане та гості нашого міста!

       У цей особливий день – день іменин рідного міста  – від імені міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету вітаю кожного дружківчанина та дружківчанку   зі святом! Святом, яке об’єднує усіх, кому дорога Дружківка – її вулиці, будівлі, парки, її минуле та сьогодення. Давайте з вдячністю згадаємо всіх, хто творив її славетну історію, боронив від ворогів та   збагачував традиції.

Дякую кожному з вас, шановні дружківчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій, покращення добробуту мешканців. Переконана, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків Дружківки є ваша самовіддана праця та велика любов до рідного міста.

За рік, що минув ми довели, що ми громада – сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси. Я дуже вдячна усім за це. Вірю – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу наших земляків, працюючи на перспективу розвитку Дружківки. Нехай завжди нас об’єднують любов і небайдужість, адже спільними зусиллями  кожного дня й кожного року ми творимо нову Дружківку заради майбутнього дітей та онуків. Усім мешканцям  бажаю  міцного здоров’я,  достатку, сімейного тепла,  щасливої долі, сил, віри та оптимізму! 

Зі святом, дорогі дружківчани! З Днем міста!

  Секретар міської ради                                                                                І.О.БУЧУК