Спортивні заходи до Дня міста та Дня фізичної культури і спорту в Дружківці

6 вересня в місті Дружківка на березі річки Казенний Торець пройшли чемпіонати з паркового волейболу та дворового футболу,  присвячені Дню міста та Дню фізичної культури і спорту. В змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста. На початку свята з привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Валерій Колоша та привітав школярів з початком нового шкільного та спортивного  сезону.

За підсумком всіх змагань в   парковому волейболі  переможцями групи   «А» стала команда гімназії «Інтелект», яка  зустрілась з переможцем групи «В» – ЗОШ № 6. Перемогу в фіналі з рахунком по сетам 2:0 здобули учні гімназії «Інтелект». Місця розподілились таким чином: перше місце посіла команда гімназії «Інтелект», друге - команда ЗОШ № 6, а бронзу отримала команда ЗОШ № 17.

У дворовому футболі перше місце виборола команда учнів ЗОШ № 7, срібло отримали гравці гімназії «Інтелект» і третіми стала команда ЗОШ № 17.

Переможці і призери двох чемпіонатів були нагороджені кубками, медалями та грамотами від відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради та Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».