«ДРУЖБАЙК» ТА МІСЬКИЙ ПІКНІК

     Цьогорічний вересень у Дружківці надзвичайно яскравий та продуктивний. Кожні вихідні  - зустрічі, нові локації та заходи. Так 14 вересня  на площі Молодіжній  шанувальників велосипедів зібрав фестиваль «ДружБАЙК». Мета велофестивалю — продемонструвати місцевим мешканцям, що велосипед може бути зручним та раціональним транспортом та стати чудовим об’єднавчим інструментом, що допомагатиме просуванню сталого розвитку міста.

     Ця подія об’єднала і дорослих, і дітей. Працювало чимало локацій: безкоштовний ремонт веломобілів, основи першої меддопомоги, вивчення правил дорожнього руху, малюнки на асфальті, майстер-клас з ВМХ, змагання у велолабіринті,  маленька «експозиція» мін, гранат, вибухових приладів від МНС та інші.  Проведення велофестивалю, який стає новою осінньою традицією, стало можливим за підтримки міської ради та громадських організацій міста («Туристичний клуб «Енергія» та Дружківська міська організація Товариства Червоного Хреста України).  А ще був  велопробіг містом. Те, що їзда на велосипеді приносить велику користь здоров’ю, довели учасники фестивалю «ДружБАЙК».

     А вже під полудень у парку Ювілейному розпочався міський пікнік. Його організаторами стали громадські організації «Україна можливостей», «Нова Дружківка» та Молодіжна рада при міському голові.  Пізнавально-розважальні локації, йога, мотузковий парк, дартс, креативні фотозони та виступи музикальних гуртів – ось не повний перелік для бажаючих відпочити. А ще можливість покерувати справжніми роботами від міжнародної малої комп’ютерної академії «Шаг»  та під відкритим небом подивитися «Герой мого часу»,  українську комедію  про кохання та сенс життя.

     У неділю 15 вересня  дітей на розважальні заходи  зібрали релігійні організації  міста на День подяки за врожай. Цілий вечір малеча була зайнята спортивними іграми та цікавинками, а  дорослі мали змогу спільно помолитися за врожай та працівників поля.