Підготовка міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

Дружківка активно готується до опалювального сезону. Реалізація відповідних заходів стартувала відразу після закінчення минулого осінньо-зимового періоду. На сьогодні всі комунальні підприємства міста повністю готові до початку опалювального періоду. Про це доповів заступник міського голови Петро Крамський під час пленарного засідання сесії міської ради, яке відбулося 25 вересня 2019 року під керівництвом секретаря міської ради Ірини Бучук.

При підготовці багатоповерхових будинків до опалювального сезону першочергова увага приділялася ремонту покрівель. Комунальним підприємством «Комсервіс» проводився ремонт м’якої покрівлі, міжпанельних швів та під’їзних козирків. Для стабільного функціонування внутрішньобудинкових мереж тепло - і водопостачання була проведена заміна та ремонт водопровідних мереж, каналізації та опалення. У будинках здійснювалася промивка внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, встановлення запірної арматури, що надасть змогу, у разі виникнення аварійних ситуацій, відключати окремі стояки, а не весь будинок. Також підприємством проведений ремонт машинних ліфтових відділень та пусконалагоджувальні роботи диспетчерського зв’язку з послідовним інтерфейсом для ліфтів. Всього у поточному році в експлуатацію введено 23  ліфти. Роботи проведені за рахунок коштів обласного бюджету.

Виробнича одиниця «Дружківкатепломережа» також готова надавати якісні послуги споживачам в осінньо-зимовий період. На сьогодні всі теплотраси готові до подачі теплоносія у квартири дружківчан. На міських котельнях проведений поточний ремонт котлів, на котельнях №6 та №19 проведена заміна мережевих насосів на нові енергоефективні. Особлива увага у цьому році приділялася транзитним трубопроводам, які проходять через підвальні приміщення житлових будинків. На сьогодні вже проведена герметизація вводів, фарбування та утеплення транзитних тепломереж. Також, підприємством виконаний поточний ремонт трубопровідної арматури, димососів, мережевих, підживлюючих та інших видів насосів, устаткування хімічної обробки води, газового та електротехнічного обладнання. Проведена державна повірка приладів обліку тепла.

Дружківським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» здійснена заміна водопровідних та каналізаційних мереж міста та підготовка до роботи каналізаційних й водопровідних насосних станцій. Проведено прочищення та дезінфекція резервуарів чистої води.

По ремонту та утриманню об’єктів вулично-дорожньої інфраструктури в рамках підготовки міста до осінньо - зимового періоду 2019-2020 років проведений поточний ремонт автодоріг загальним обсягом 13 тис. м² та капітальний ремонт автодоріг по вул. Волгоградська,  Откаленко та пішохідної зони перед магазином «Білорусь». Ведеться  регулярна робота по утриманню та ремонту технічних засобів регулювання дорожнього руху, а саме проводиться технічне обслуговування та ремонт світлофорних об’єктів, установка та ремонт дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки. З початку року проведена заміна 48 дорожніх знаків, нанесена дорожня розмітка та осьові лінії  по вулицях Машинобудівників, Енгельса Ф. та Космонавтів. Нанесені пішохідні переходи біля навчальних закладів та на світлофорних об'єктах.