Звернення з нагоди Дня людей похилого віку

1-го жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Дружківки за вклад в розвиток міста, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість. Про великий життєвий шлях кожного з вас можна писати книжки. Ви пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути гідними громадянами своєї держави. І наше завдання сьогодні — зробити все можливе, щоб забезпечити вам належний рівень життя.

Від імені Дружківської міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ветеранських організацій міста у цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради  майбутнього.  Бажаю міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів, активного довголіття!

 

Секретар міської ради                                                                                        І.О.БУЧУКГолова Дружківської міської

організації ветеранів України                                                                            Л.Й.ЗАХВАТОВ