Вперше у Дружківці пройде Хакатон із робототехніки

Цими вихідними, 12-13 жовтня у Дружківці відбудуться курси з робототехніки із використанням education-наборів LEGO Mindstorm. До участі у заході запрошують дітей, віком від 8 до 16 років. Організатори звертають увагу батьків, що подія є безкоштовною, і долучитись до курсу можна лише за умови попередньої реєстрації, бо кількість місць – обмежена. Молодим винахідникам/винахідницям, бажаючим взяти участь необхідно зареєструватись за номером телефону 095 851 60 13 Єлизавета.

Під час заходу діти пройдуть курс-інтенсив з робототехніки, де вони навчаться збирати різноманітних роботів та маніпуляторів, а також програмувати їх у спеціальному середовищі програмування LEGO Mindstorm.

«Діти, винаходи яких будуть найкращі, отримають винагороди. Це дозволить їм глибше зануритись у алгоритми створення власного продукту, адаптацію та його поширення серед публіки», - розказав Андрій Прокопчук, директор Комп‘ютерної академії ШАГ, яка є партнером заходу.

Захід буде проведений в просторі LESYA HUB за адресою вул. Енгельса, 112, м. Дружківка. Партнери у Дружківці - відділ освіти Дружківської міської ради. Хакатон Meet and Code проводиться командою громадської організації «Точка доступу» спільно з Комп‘ютерною академією ШАГ за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Codeреалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.