В оселях дружківчан буде тепло

Майже всі актуальні питання осіннього періоду стосуються початку опалювального періоду та підготовки міст до осінньо-зимового періоду.  Опалювальний сезон у Дружківці розпочатий 29 жовтня. Відсьогодні розпочалася подача тепла до квартир дружківчан. Цьому актуальному питанню та ряду інших, що стосувалися  сфери житлового та комунального господарства Дружківки й була присвячена прес-конференція секретаря міської ради Ірини Бучук.

«Дружківка розпочала опалювальний сезон. Усі комунальні підприємства міста 100% підтвердили свою готовність до осінньо-зимового періоду», - підкреслила  Ірина Бучук у спілкуванні з журналістами.

Начальник Управління житлово-комунального господарства Віктор Гейченко запевнив, що всі котельні міста включені, окрім котельні №3. Поки що запуск опалювальної системи міста проходить без аварійних ситуацій.

Головний інженер ВО «Дружківкатепломережа» Олег Кедь зазначив, що станом на початок дня 29 жовтня всі заклади 100 % включені, а до кінця дня всі централізовані котельні та теплогенеруючі підприємства Дружківки будуть повністю запущені. Звичайно, є певні проблемні питання: це і відсутність мешканців верхніх поверхів у багатоповерхівках (адже потрібно позбавитися повітря у системі опалення, бо воно створює ряд незручностей: це і завоздушення стояків, і падіння температури у квартирах). Але  проблеми, які пов’язані з частковою наявністю повітря у системі теплопостачання, будуть вирішуватися у найкоротші терміни. 

Відповідаючи на питання журналістів, Олег Кедь підкреслив, що котельні закладів освіти також повністю підготовлені до подачі тепла, й 2 листопада перед початком занять у школах буде подане тепло. Головний інженер ВО «Дружківкатепломережа» також наголосив, що рівень розрахунків населення за спожиту теплову енергію залишається вкрай низьким та закликав мешканців Дружківки вчасно розраховуватись за спожиті послуги. Адже на сьогодні населення міста боргує за теплопостачання понад 20 млн грн.

Про роботу щодо підготовки до опалювального сезону також розповіла директор КП «Комсервіс» Ганна Бузова. Вона зазначила, що багатоповерховий житловий фонд теж повністю підготовлений до осінньо-зимового періоду: проведений ремонт та промивка 270 систем опалення, замінено 810 м мереж опалення,  встановлено 1500 запірної арматури, проведений ремонт 140 покрівель, будинки повністю готові до прийому теплоносія.

Олексій Долбещенков, директор  Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» повідомив, що проведена заміна водопровідних та каналізаційних мереж, повністю підготовлені водопровідні та каналізаційні насосні станції, а також каналізаційна очисна споруда.

Не обійшли увагою й питання,  що піднімалося у соціальних мережах щодо приведення території у порядок після виконаних робіт підприємством  водопровідно-каналізаційного господарства. Секретар міської ради Ірина Бучук запевнила, що в найкоротший термін роботи підприємством будуть виконані, а спеціалісти пояснили причини затримки. Адже порив виник на глибині майже 6 метрів і вимагав складних земляних робіт. Але всі території, де здійснювалося розриття, на контролі й будуть приведені в порядок.

На всі питання, що цікавили журналістів були надані вичерпні відповіді. «В оселях дружківчан буде тепло, адже ми маємо створити всі умови для комфорту наших мешканців»,- підсумувала Ірина Бучук.

4561651.JPG456262.JPG485165.JPG4856113.JPG