До уваги громадськості!

Відкритий прийом заявок на участь в очних тренінгах
«Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади» 

Координатор проєктів ОБСЄ в Україні  запрошує усіх зацікавлених і вмотивованих кандидатів, які працюють в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі взяти участь у тренінгах, які відбудуться за таким графіком:

13 – 15 листопада 2019 року в м. Миколаєві (кінцевий термін подання заявок: 31 жовтня 2019 року); 20 – 22 листопада 2019 року в м. Херсоні (кінцевий термін подання заявок: 5 листопада 2019 року); 27 – 29 листопада 2019 року в м. Одесі (кінцевий термін подання заявок: 11 листопада 2019 року).

 

Під час заходу Ви отримаєте: практичні навички для управління конфліктними ситуаціями, застосування діалогових підходів у врегулюванні проблем місцевого значення; комунікативні техніки для налагодження порозуміння; навички підготовки і проведення діалогу.

Сертифікати будуть вручені учасникам за умови відвідання ними 90% тренінгу.

Критерії відбору учасників:

Для участі в одному з тренінгів заявники повинні:

працювати в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі;

мати сертифікат про завершення онлайн-курсу «Як ефективно спланувати та провести діалог»            Координатора           проектів         ОБСЄ в          Україні (https://courses.prometheus.org.ua/courses/OSCE/DIAL101/2017_T1/about) або ж завершити курс до початку тренінгу;

мати твердий намір практикувати набуті знання і навички для впровадження діалогу та діалогових підходів задля врегулювання, попередження конфліктів та проблем в місцевих громадах і Україні в цілому.

 

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

 

Витрати, пов’язані з участю

Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з міста проведення тренінгу в межах тарифу «купе», «Інтерсіті 2 клас» або тарифу на автобусне перевезення. Проживання та харчування учасників забезпечують організатори тренінгу.

Як подати заявку

Якщо Ви бажаєте взяти участь в одному з вищезазначених тренінгів, заповніть заявку за цим посиланням https://forms.gle/rz69M4M9K5hCu7tF8.

 

Контактна інформація

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Роксолани Мельник, старшої асистентки проєкту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні, на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ініціатива реалізується у рамках проєкту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» за фінансової підтримки Уряду Болгарії, Міністерства міжнародних справ Канади, Уряду Литви, Ліхтенштейна, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Японії.