Отримати «Посвідчення батьків багатодітної сім’ї» та «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї» зручно, безкоштовно й у короткий час

Обов’язок кожного дорослого - гідне виховання своє дитини, забезпечення її усім необхідним. У наш час демографічна ситуація у країні покращується, збільшується кількість сімей, які мають не одну дитину, та потреби їх також зростають. Держава піклується про своє майбутнє та забезпечує допомогу багатодітним родинам. Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»,багатодітна сім’я – це сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) і трьох та більше дітей.

Нагадуємо, що отримати «Посвідчення батьків багатодітної сім» та «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї» зручно, безкоштовно й у короткий час (10 робочих днів після подання пакету документів) можна у ЦНАП м. Дружківки. Для цього Вам необхідно подати пакет документів: заяву одного з батьків про видачу посвідчень; копію свідоцтв про народження дітей; копію свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі); копію сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації; копію посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах; довідку про склад сім’ї; фотокартки (батьків та дітей) розміром 30 х 40 міліметрів; довідку з загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання); довідку про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання); довідку структурного підрозділу районної, районної в мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавалися (у разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне); у разі народження або навчання дитини за межами України - копію свідоцтва про народження дитини та довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом. У разі коли нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документів може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус.

У разі переміщення багатодітної сім’ї із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, до іншої адміністративно-територіальної одиниці посвідчення видаються структурним підрозділом районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчим органом міської, районної у місті (у разі її утворення) ради одному з батьків за місцем реєстрації після подання: заяву одного з батьків про видачу посвідчень; копію свідоцтв про народження дітей; копію свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі); копію сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі та місце реєстрації; фотокартки (батьків і дітей) розміром 30 х 40 міліметрів; довідку із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання); довідку про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання); копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; у разі навчання дитини за межами України - копію довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом. У разі коли нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документа може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус.

Записатись на прийом заздалегідь можна, звернувшись до адміністратора на рецепції  ЦНАП за адресою: м. Дружківка, вул. машинобудівників 64, або за телефонами: +38(095)80-70-765, (06267)5-32-67. Адміністратори ЦНАП м. Дружківки обслугують Вас швидко та професійно.   Про готове посвідчення вам зателефонують або повідомлять поштовим відправленням.

 

Графік роботи ЦНАПу м. Дружківка:

Понеділок, вівторок, четвер: з 09.00 до 16.00

Середа: з 09.00 до 20.00

П’ятниця: з 08.30 до 15.30

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні.