Дружківські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України з тхеквондо та чемпіонаті Донецької області з баскетболу

З 14 по 17 листопада дружківські тхеквондисти брали участь у Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ), що проходив у Львові. У змаганнях взяли участь понад 900 спортсменів різного віку з усієї країни. Серед дорослих у категорії +80 беззаперечним переможцем став Андрій Гарбар. Сильнішим серед юніорів у ваговій категорії -78 виявився Артем Гарбар. Серед юнаків у категорії -33 «золото» завоював Дмитро Страшненко.

Серед молодших юнаків чемпіоном України у категорії -24 став Олександр Полеводов. Дев’яту поспіль перемогу у всеукраїнських змаганнях у 2019 році виборов Михайло Павленко, який раніше вже був відзначений як найкращий спортсмен. Бронзові нагороди привезли кадетка Моніка Усенко та юніор Марк Двібородчин. Команда Дружківки у загальному заліку посіла 8 місце з 65 команд. Збірна команда Донецької області, до якої увійшли спортсмени з Дружківки, Маріуполя та Мирнограду, за підсумками змагань стала 8 з 21 областей. Дружківських спортсменів підготували заслужені тренери України Володимир Страшненко та Юрій Бірюков.

У той час у Краматорську проходив чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків 2005 року народження, в якому взяли участь баскетболісти з Дружківки, Краматорську, Мирнограду, Торецьку та Бахмуту.  Впевнено перемагаючи всіх суперників, дружківські спортсмени поступилися тільки господарям майданчику й за підсумками змагань стали срібними призерами. Спортсменів підготував заслужений тренер України Леонід Морозов.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет вітає спортсменів та їх наставників і бажає подальших перемог!