Дружківська міська рада підтримала «Формулу Штайнмайєра»

Дружківка пережила  важкий 2014 рік і залишається містом над яким майорить український прапор. Всі роки протистояння на Сході Дружківка була і є містом, яке надало притулок та захист тисячам вимушених переселенців, які в один день залишилися без житла та засобів існування й втомилися від постійної невизначеності та психологічного напруження. Останнім часом дружківчани відчули надію на мир з поверненням до України полонених з Росії.

Проводячи переговори зі світовими лідерами. Президент України Володимир Зеленський та його команда домоглися покращення ситуації на передовій та зменшення кількості обстрілів.

Сьогодні, 3 грудня, під час позачергової 64 сесія Дружківської міської ради 7 скликання депутати схвалили звернення до президента України Володимира Зеленського про підтримку Мінських угод, «формули Штайнмайера» і політики глави держави. Про схвалення звернення Дружківської міської ради до Президента України

«Ми, депутати Дружківської міської ради, підтримуємо Вас у пошуках миру та вважаємо «Формулу Штанмайєра» єдиним реальним шляхом до припинення війни. Ми вважаємо, що відведення військ не є відступом, а є кроком вперед до ще більшого припинення вогню.  Розформування на тимчасово окупованих територіях усіх незаконних збройних формувань принесе спокій усім українцям, а контроль над українським кордоном захистить від появи на території країни людей, які прагнуть подальшого протистояння на Сході, сприятиме проведенню виборів не під дулами автоматів, а під спостереженням ОБСЄ. Вибори в ОРДЛО за українським законодавством поверне Україні неконтрольовані території та мешканців в їх домівки», – йдеться в документі.

У своєму зверненні міська рада закликала колег з органів місцевого самоврядування всіх рівнів підтримати зусилля Володимира Зеленського в його діяльності на шляху повернення миру до України, а також звернулася до політиків усіх рівнів із закликом утриматися від проведення акцій «Ні капітуляції». Адже «Формула Штанмайєра» не легалізує бойовиків, а навпаки, передбачає повернення українського законодавства та правопорядку на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей. Відмова від неї у рамках Нормандського формату позбавить Президента аргументів на підтримку України з боку потужних союзників.

«Мир - це потреба нашого регіону, це стабільність громад та процвітання країни. Саме ці питання піднімалися на форумі жінок, що на початку листопада пройшов у Дружківці й зібрав представниць Донецької та Луганської областей, Харківщини, Дніпропетровщини та Одещини. Резолюцією форуму підтримано шляхи мирного урегулювання конфлікту та налагодження діалогу між людьми», наголошено у зверненні.

45dsa5d4sa5d6.jpg

ds5f6sd4f5s4.jpg

84fs54df56sd4f.jpg

8484fdf4sd56f4.jpg

8f47s55d1c5.jpg