Стартує міський конкурс «Найкраще новорічне оформлення фасаду будівлі»

Мандарини, запах ялинки, шампанське і солодкий торт, чарівні сніжинки на темному небі й скрип снігу під ногами. Ліхтарі відбиваються на снігу мільйонами маленьких іскорок! Багато-багато цукерок, подарунки, мрії та сподівання на краще. Залишилося менше місяця до Нового року - найказковішого свята, від якого ми кожен раз чекаємо якогось чаклунства.

До Нового року починають готуватися заздалегідь. Як наповнити Новий рік казкою, створити новорічний настрій та незабутню атмосферу для мешканців і гостей рідного міста під час новорічних та різдвяних свят? З 5 по 18 грудня 2019 року у Дружківці проходитиме конкурс на найкраще оформлення фасаду будівлі, який надасть можливість дружківчанам реалізувати свій творчий потенціал.

Участь у конкурсі матимуть можливість брати заклади та установи усіх форм власності. Підсумки підводитимуться 19 грудня 2019 року. Важливими критеріями оцінювання є наявність світлового оформлення фасаду, охайний зовнішній вигляд фасаду з елементами декорування, наявність та вигляд малих архітектурних форм, що додають індивідуальність будівлі, творча ініціатива власників у естетичному оформленні будівлі та прилеглої території.  Переможців конкурсу визначатиме конкурсна комісія. Визначені переможці нагороджуватимуться грамотами виконавчого комітету міської ради, подяками міського голови та цінними подарунками: за зайняте І-е місце - цінним подарунком вартістю до 10,0 тис. грн.; ІІ -е місце - цінним подарунком вартістю до 6,0 тис. грн.; ІІІ - е місце - цінним подарунком вартістю до 4,0 тис. грн.

За консультаціями та роз’ясненнями звертатися до відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради за та телефоном (06267) 4-31-30.