Свято, яке об'єднує у спільному прагненні зробити Дружківку заможнішою – День місцевого самоврядування!

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут мешканців громади.

Напередодні свята, 6 грудня, за участі керівництва міста, депутатів міської ради, керівників підприємств, голів територіальних комітетів та громадськості у палаці культури «Етюд» відбулися урочистості. Зі словами вітання до колег та присутніх звернулася секретар міської ради Ірина Бучук, яка у своєму виступі наголосила на надзвичайно важливій ролі місцевих громад у системі державного управління, висловила сільським та селищним головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажала всім плідної праці на благо громади.

«У цей святковий день  висловлюю вдячність за самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.  Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного дружківчанина бути почутим. Ваша наполеглива праця,  компетентність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову рідного міста. Сьогодні, завдяки злагодженій роботі влади, тісному співробітництву з громадою в місті вдається не лише вирішувати чимало непростих питань сьогодення, а й реалізовувати перспективні плани та задуми», - зазначила секретар міської ради Ірина Бучук. Особливі слова подяки вона висловила ветеранам самоврядування, зазначивши, що їх багатий досвід є прикладом творчої роботи для кожного з нас.

У холі палацу культури «Етюд» була представлена оригінальна виставка учнів художнього відділення Дружківської мистецької школи. На дитячих малюнках ­­– слова, які раптом ожили. Одне особливе для кожного з дружківчан слово - назва рідного міста ДРУЖКІВКА, учні мистецької школи подарували під час свята секретарю міської ради Ірині Бучук. «Для мене це особливий подарунок, адже є символом любові до рідного міста та передається у дружківчан від покоління до покоління. У цьому слові й наша славна козацька історія, й любов та повага до працьовитих мешканців, й омріяне щасливе майбутнє нашої малої батьківщини», - зазначила секретар міської ради. Для винуватців свята своє відеовітання також підготували члени учнівського самоврядування загальноосвітньої школи №17.

Після всіх приємних слів кращим із кращих були вручені Почесні грамоти і подяки. За високу професійну майстерність, багаторічну працю, старанність та ініціативу, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування почесною грамотою Обласної державної адміністрації нагороджена службовець з величезним досвідом роботи, головний бухгалтер виконавчого комітету Дружківської міської ради Вікторія Локочинська. Почесну відзнаку «Кращий працівник органів місцевого самоврядування» отримала керуючий  справами  виконкому  Інна Курило, почесну грамоту виконкому - заступник міського голови Олег Поляков, відповідальний черговий виконавчого комітету Ольга Маслюк, головний спеціаліст відділу з організаційно-юридичної  роботи та контролю Кирило Толстошеєв та провідний спеціаліст  бюджетного відділу Ірина Мокрушина.

Особливу увагу під час заходу з нагоди Дня місцевого самоврядування приділили змінам, що відбулися у нашому місті протягом останнього року, благоустрою його затишних вулиць та внеску у цю справу діючої команди службовців. Так, з метою розбудови соціальної інфраструктури  міста протягом 2019 року були залучені додаткові фінансові  ресурси у розмірі понад 83 мільйони гривень. У році, що минає, реалізовуються 16 інвестиційних проектів, а на  2020 рік  заплановано здійснення 28 проектів на суму понад 900 мільйонів грн.

Святковий настрій всім присутнім додали виступи талановитих творчих колективів.

 

IMG_6929.JPG

bezusov-0175.jpg

bezusov-0011.jpg

bezusov-0056.jpgbezusov-0183.jpg

bezusov-0191.jpg

bezusov-0008.jpg

bezusov-0020.jpg

IMG_6920.JPG

IMG_6902.JPG