Спортсмен із Дружківки отримав ключі від нової квартири

26 грудня, перед початком засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації, відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої спортивна еліта регіону отримала ключі від нових квартир. У числі володарів нової житлої площі - майстер спорту України з легкої атлетики, дружківчанин Єгор Жуков.

На церемонії вручення сертифікатів на отримання нового житла і ключів від нього разом із головою обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленко легкоатлета вітала й секретар міської ради Ірина Бучук.

Нагадаємо, у 2019 році був реалізований проєкт по здійсненню адресних виплат для придбання житла спортсменам і тренерам на умовах співфінансування: 50% - з обласного бюджету, 50% - з місцевих бюджетів, і він є першим подібним в Україні. Програма охопила дванадцять атлетів і двох наставників. Загальна сума виплат склала близько 7 млн ​​гривень. Також було прийнято рішення про адресну виплату на придбання житла у Дружківці майстру спорту України з легкої атлетики Вікторії Калюжної. І Єгор Жуков, і Вікторія Калюжна є кандидатами до збірної команди України для виступу на Літніх Олімпійських іграх-2020 у Токіо.