У Дружківці відбувся виїзний прийом громадян заступником голови Донецької ОДА

Сьогодні, 28 грудня 2019 року у Дружківці відбувся виїзний прийом громадян заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлією Костюніною. У прийомі взяли участь Олена Токарева, директор Департаменту соціального захисту населення, Лілія Золкіна, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання, Ірина Бучук, секретар міської ради та начальники структурних підрозділів виконкому та управлянь міської ради.

На прийом звернулися мешканці Дружківки, яких турбували питання різного характеру. Голову міського літературного об’єднання «Созвучие»  Ганну Мороз цікавило, що можлива  фінансова підтримка у 2020 році видання поетичної збірки молодих авторів. Голова об’єднання показала присутнім декілька збірок, видання яких  стало можливим за підтримки міської ради та спонсорської допомоги. Мати-виховательку Ольгу Терех, яка виховує 10 дітей, турбувало питання постановки на квартирний облік дитини, якій виповнюється 16 років і при цьому дитина має первинний облік на території, непідконтрольній Україні, але без  статусу переміщеної особи. Також до заступника голови звернувся Євген Кравцов, учасник бойових дій АТО, зареєстрований в м.Горлівка, але мешкає на даний час у Дружківці. Як учасника бойових дій та внутрішньо переміщену особу Євгена турбувало питання отримання житла.

На всі питання, що підіймалися під час прийому громадяни отримали вичерпні відповіді та подальші рекомендації щодо вирішення даних питань.

IMG_7618.jpgIMG_7614.jpgIMG_7609.jpgIMG_7608.jpgIMG_7599.jpg