Різдвяні канікули, конкурси та призові місця

Насичено та плідно розпочався новий 2020 рік для творчих колективів та виконавців Центру дитячої та юнацької творчості. З 10 по 12 січня у  Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», який вже понад 26 років традиційно запрошує напередодні новорічно - різдвяних свят дітей та молодь України до цікавого проведення вільного часу.

Фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків народного та сучасного українського мистецтва, естетичного розвитку, виявленню та заохоченню нових талантів й обдарувань.

Цього року своє мистецтво на фестивалі-конкурсі презентували 123 творчих колективи (майже 1000 учасників) з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Запорізької, Донецької, Херсонської, Миколаївської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Закарпатської, Чернігівської, Сумської, Вінницької, Черкаської, Одеської, Донецької областей та Польської Республіки. Вихованці колективів Центру дитячої та юнацької творчості Дружківки подарували глядачам своїми виступами багато яскравих і незабутніх вражень та посіли призові місця. Вітаємо «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Браво» та керівника   Петрову Т.В. (середня група – І місце; тріо – ІІ місце); «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Візаві» та керівника  Беззубу Н.Ю. (молодша група – І місце); «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Карамель» та керівника Н.В. Сімагіну Н.В. ( чотири І місця; чотири ІІ місця, одне ІІІ місце); «Народний художній колектив» вокальний ансамбль «Червона калина» та керівника  В.Є. Ланевську В.Є. (Ксенія Князькова – ІІ місце); «Народний художній колектив» вокальний ансамбль «Ельдорадо»  та керівника  М.В. Гонтаренко М.В. (Інеса Шевченко – ІІ місце; дует Аріна Старченко та Поліна Попова – ІІ місце).

Паралельно з фестивалем-конкурсом «Різдвяні канікули у м. Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Українська коляда», участь у якому  також взяли  наші вихованці Центру дитячої та юнацької творчості: «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Карамель» (п’ять І місць; гран-прі); «Народний художній колектив» вокальний ансамбль «Ельдорадо» (Інеса Шевченко – ІІ місце; Поліна Попова – ІІ місце; Аріна Старченко – ІІ місце; дует Аріна Старченко та Поліна Попова – ІІ місце).

Виконавчий комітет Дружківської міської ради вітає колективи та керівників з високими досягненнями. Бажаємо нових перемог!

 

d5f4s5df.jpg

4dsfsdf45.jpg

4fsd5f4sd5.jpg