Звернення з нагоди річниці з дня народження Тараса Шевченка

Шановні дружківчани!

 9 березня  ми відзначаємо свято, яке чи не найбільше єднає українців світу – свято Шевченка. Тарас Шевченко народився на українській землі, але належить до тих людей-світочів, що стають близькими для всього людства. І хоча жив Шевченко 203 роки тому, сьогодні слова і думки поета залишаються актуальними.

Вони є невіддільними від наших думок. Саме тому ми, українці, так по-особливому ставимося до Шевченка.Шевченко - це уособлення любові до життя та бажання жити гідно.Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас і навколо нас – у піснях, в краєвидах, у думках і бажаннях  щастя і любові.

    Сьогодні актуальним для нас залишається заклик Великого Кобзаря «обнімітеся, брати мої». Нашою відповіддю на всі загрози сьогоднішнього дня має бути єдність – єдність української нації, консолідація всього українства навколо вищої цінності – утвердження суверенної, незалежної, демократичної, правової України.

Міський голова                                                                                               В.С.Гнатенко