Засідання протиепізоотичної комісії

09 березня 2017 року під керівництвом заступника міського голови Наталі Слесаренко відбулося засідання протиепізоотичної комісії, в ході якої учасники засідання розглядали інформацію стосовно встановлення зони нагляду щодо африканської чуми свиней по місту Дружківка.

В засіданні комісії взяли участь голови територіальних комітетів мікрорайонів міста Дружківської міської ради, керівники агропродовольчих ринків міста, представники міської лікарні ветеринарної медицини, державної продспоживслужби та управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради.

Головний державний інспектор ветеринарної медицини міста Дружківка В. Чорний повідомив, що АЧС є дуже актуальною проблемою ветеринарної медицини і  однією з найнебезпечніших хвороб свиней, яка характеризується високою смертністю  та завдає економічних збитків. Також доповів, що у приватному секторі села Дмитрівка Слов’янського району встановлено діагноз на африканську чуму свиней. За результатами проведеної комісії були визначені заходи щодо посилення контролю та запобігання розповсюдження даної інфекції.