ОБЕРЕЖНО! ІГРИ СМЕРТІ!

Вважаєш, що це забавки? А дарма. Підліткам, що розпочали гру, але відмовились виконувати завдання, погрожують, що якщо вони не підуть на самогубство самі, то «адміністратори» гри дізнаються їхню домашню адресу  і прийдуть не лише за самими гравцями, але й за їхніми рідними. ВАЖЛИВО! Слідкуй, за якими посиланнями ти переходиш! Завжди пам’ятай про свою безпеку і про те, що особисті дані – адресу, номер телефону та паспорті дані не можна повідомляти незнайомцям за будь-яких обставин.

СУЇЦИД – не вирішення проблеми! ВИХІД Є ЗАВЖДИ!

Пам’ятай, навіть якщо тобі здається, що зараз все дужу-дуже погано, то потім все обов’язково налагодиться, самогубство – це не вихід! Ти завжди можеш обговорити свої проблеми з близькими людьми, друзями, рідними, або зателефонувати на «телефон довіри» для отримання кваліфікованої допомоги. Національна «гаряча лінія» 0-800-500-335 та 0-800-500-225 (безкоштовна), або 386 для телефонів Київстар та МТС.

Якщо хтось із твоїх друзів або знайомих потрапив у тяжку ситуацію чи почав грати в «ігри смерті», повідом про це його ближніх і покажи йому цю листівку.