Брифінг заступника міського голови Руслана Верещагіна

14.03.2017 під керівництвом заступника міського голови Руслана Верещагіна відбувся брифінг, в ході  якого розглядалися питання   закінчення опалювального сезону та стан дорожнього покриття.

Під час  брифінгу заступника міського голови розповів,  рішення про завершення опалювального сезону залежатиме від погодних умов. «Як тільки, згідно із чинним законодавством, буде зафіксовано оптимальні температурні показники, ми готові будемо вимкнути опалення». Рішення про завершення опалювального сезону  буде прийнято за умови, якщо середньодобова температура повітря три дні поспіль становитиме не менше 8 С°.«Ми прагнемо зекономити такі цінні для нас енергоресурси і кошти, які мешканці міста  платять за опалення, тому готові завершити опалювальний сезон за умови досягнення оптимальних температурних режимів». Також Руслан Верещігін  додав, що  теплове господарство – це складний комплекс системи тепломереж. На її запуск,  у разі різкого похолодання, щоб проводити його в оптимальних для обладнання технологічних режимах, потрібно немало часу.  Тому для закінчення опалювального сезону важливо переконатися в стабільності тенденції до потепління.

   Стосовно стану дорожнього покриття Руслан Верещагін зазначив, що в  рамках виділеного фінансування на поточний ремонт автодоріг міста планується виконати ямковий  ремонт дорожнього покриття по вулицях міста. За рахунок коштів, виділених з міського бюджету на капітальний ремонт автодоріг планується відремонтувати дорожнє покриття автомобільного мосту через р. К. Торець по вулиці Б.Хмельницького. На даний час розроблені проекти та проведена держекспертиза по капітальному ремонту доріг та центральній  алеї на кладовищах ДЩ та Донського; з’їзди з Шляхопровіду; двох ділянок доріг по  вул. Соборна, Трудова, Леваневського, Машинобудівників (перехрестя з вул. Кошового). Також будуть відремонтовані тротуари  по вул. Космонавтів та автодороги по вул. Енгельса. Надалі дані проекти можуть бути включені до реалізації в програмі бюджетів вищого рівня та в міжнародні фонди.

  У поточному році два інфраструктурні проекти «Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Педагогічна (від Фарфорового заводу до вул. Південна)» та «Капітальний ремонт ділянки автодороги по вул. Репіна (від вул. Новосадової  до вул. Некрасова») були включені до переліку міських проектів, які заплановані під реалізацію Європейського банку реконструкції та розвитку.

На всі питання представників ЗМІ були надані вичерпні відповіді.