Шановні працівники житлового та комунального господарства міста!

Від усієї громади Дружківки щиро вітаю Вас з професійним святом –Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Немає іншої галузі,  яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку,

кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

   Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих  служб.  Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість мешканців ще не прокинулась, і завершується, коли вже настає час сну.  Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.

     День професійного святабагато хто з вас зустрічає на своєму робочому місці – така специфіка вашої роботи. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Міський голова                                                                                             В.С.Гнатенко