Захід з нагоди професійного свята працівників житлового та комунального господарства

    16 березня 2017 з нагоди професійного свята – День працівників житлового та комунального господарства і побутового обслуговування – комунальні служби міста приймали вітання у Центрі дитячої та юнацької творчості. За традицією кращих представників зазначеної галузі було відмічено грамотами та подяками.  Від імені Дружківської міської ради та її виконавчого комітету слова привітання за важку працю комунальникам висловив міський голова Валерій Гнатенко.

Зокрема міський голова зазначив, що враження про місто складається в першу чергу з чистоти вулиць, стану доріг,  роботи комунальних служб і тому на них покладається величезна відповідальність. Побажав міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі.

     Однією з найбільших галузей Дружківки  є житлово-комунальне господарство. Щодня ми відчуваємо вплив працівників цієї галузі на наше життя. Від того чи гарно спрацювали «житловики» та «комунальники» залежить якість побуту кожного дружківчанина. Наразі в місті налічується майже331  багатоквартирний будинок комунальної власності, які обслуговують понад 195  працівників житлового господарства. В Дружківці нараховується  134 вулиці, 10 парків та скверів, гарний вигляд яких щодня забезпечують   співробітники комунальних служб. Крім цього, дружківчан всюди оточують результати праці комунальних підприємств, турбота про місто і його жителів, яким створюються гідні умови побуту.

    Сьогодні житлово-комунальна галузь виживає лише завдяки працьовитим людям. Своєю важкою щоденною рутинною працею, яка не має тої оцінки, яка мала б бути, комунальники роблять наше  місто красивим, охайним. У комунальній галузі Дружківки працює  1030 осіб. Безперебійне надання послуг населенню міста забезпечують десять житлово-комунальних підприємств. Головна турбота міських комунальників  - організація виконання робіт з благоустрою території міста, а саме утримання та ремонт доріг,мереж зовнішнього освітлення, мостів, шляхопроводів, малих архітектурних форм, міських кладовищ, ліквідація стихійних звалищ, інженерний захист території міста та інше.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих  служб.

Дружківська міська рада, її виконавчий комітет щиро бажають всім працівникам комунальних служб міста  міцного здоров’я, щастя, благополуччя і нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Історична довідка

Торецьке  управління водопровідно-каналізаційного господарства  КП «Компанія «Вода Донбасу» обслуговує 349,06 км водопровідних  та 115,1  км каналізаційних мереж,  8 од. каналізаційних насосних станції, 1  водопровідну насосну станцію та каналізаційні очисні споруди.

Виробнича одиниця «Дружківкатепломережа»  ОКП «Донецьктеплокомуненерго» здійснює теплопостачання усіх житлових будинків міста та майже усіх об’єктів  соціальної сфери. На балансі підприємства знаходяться 14  котелень та   12 теплопунктів.

Дане підприємство постійно проводить  роботи з модернізації обладнання та заміни теплотрас з застосуванням енергозберігаючих технологій.

Житловий фонд комунальної власності  знаходиться на обслуговуванні КП «Комсервіс». Даним підприємством успішно утримується 266 житлових будинків: регулярно проводяться поточні та капітальні ремонти покрівель будинків,  прибирання прибудинкової території,  дезінфекція і дератизація  підвальних приміщень, ремонт внутрішньобудинкових мереж.

Комунальним підприємством «Міськсвітло».  Протягом 2016 року встановлено та замінено 77 км Сіпа, 112 опор та 1531 лампу. За минулий рік додатково було встановлено 711 світлоточок. Всього на обслуговуванні підприємства знаходиться 2442 світлоточки,  загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення складає 95 км.

Комунальним підприємством “Спектр” надаються послуги з ритуального обслуговування населення та послуги з утримання зелених насаджень. Підприємством постійно проводиться робота з видалення  аварійних дерев, влаштування квітників та газонів. В 2016 році  підприємство провело реконструкцію зелених насаджень по вул. Леваневського  з висадкою 400 дерев  та багато іншого.

КП «Дружківська автоелектротранс»  забезпечує перевезення  пасажирів та  контролює роботу автоперевізників. Транспортне обслуговування мешканців  міста постійно удосконалюється. Забезпечена стабільна робота міськелектротранспорту. Збільшено інтенсивність руху трамваїв. Автобусне сполучення  покращується,  до транспортної мережі залучено  найвіддаленіші куточки мікрорайонів міста.  Підвищується якість пасажирських перевезень за рахунок запровадження перевезень транспортними засобами, пристосованими для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями.

З метою попередження організації стихійних звалищ та підтримання належного санітарного стану на території міста комунальне автотранспортне підприємство - 052808  проводить вивіз побутового сміття згідно встановлених графіків.  В зв’язку з сумлінним виконанням своїх службових обов’язків від мешканців міста ніколи не  надходить скарг та нарікань на роботу підприємства. 

Бюро технічної  інвентаризації проводить технічну інвентаризацію будівель і споруд міста, приватизацією житлового фонду.

Управління капітального будівництва  виступає у якості головного замовника робіт по об’єктах комунальної власності, здійснює технічний нагляд при проведенні робіт капітального характеру.