Шановні дружківчани!

Прийміть щирі вітання з нагоди великого свята — Воскресіння Христового.

 На українській землі свято Великодня вважається одним з найважливіщих та світлих свят, яке зазвичай приходить у весняні дні, коли земля по-справжньому пробуджується від зимового сну і природа оживає! Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо ж наші намагання  на добрі справи, світлі помисли, ствердження Української Держави, відродження та уславлення доброго імені нашого рідного міста.

    Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

У день світлої Пасхинас всіх об'єднують стародавні духовні традиції та цінності нашого народу, почуття віри, надії та любові. Серця людей у цей святий день наповнюються світлою пасхальною радістю та щирим бажанням творити добрі справи.

Від усього серця бажаю всім дружківчанам та гостям міста в день Воскресіння Христового благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Хочу, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував всі родини, давав сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашого міста та  рідної України.

Христос Воскрес!

Міський голова                                                    В.С.Гнатенко