«У православного народу велике свято – Великдень»

Виконавчий комітет Дружківської міської ради всіляко сприяє підвищенню інформованості та вжиття заходів з метою поліпшення становища інвалідів і забезпечення для них рівних можливостей. Міська влада створює і створюватиме певні умови для професійної реабілітації та працевлаштування інвалідів, отримання освіти для участі в соціально-політичному,

культурному і спортивному житті нашого міста.

На сьогодні в місті діє Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, завдяки якому є можливість використовувати дієві засоби інтеграції в суспільство «особливих» людей. З одного боку, це сприяє їх самозабезпеченню та матеріальній незалежності, з іншого – є засобом самоствердження особистості.

Напередодні Великодніх свят у центрі, з метою поліпшення психологічного стану, для підтримки живого спілкування і гарного настрою людей з обмеженими можливостями відбувся  захід «У православного народу велике свято – Великдень». На зустріч був запрошений отець Діонісій (настоятель УПЦ).

У ході зустрічі священнослужитель розповів присутнім про звичаї духовного свята в українському стилі, традиції освячення Великодніх пасок і яєць та відповів на всі питання присутніх гостей. Так само батько Діонісій звернув особливу увагу на важливість і необхідність виконання заповітів рятівної віри нашої православної, які є рясним джерелом морального вдосконалення, благочестя, працьовитості, справедливості і миру.

Спілкування пройшло в дуже теплій обстановці. Після звернення батюшка привітав усіх присутніх з наступаючим святом Світлого Христового Воскресіння, роздав подарунки, висловив слова підтримки і розуміння. У свою чергу відвідувачі центру теж віддячили подарунком – пасхальним яйцем, зробленим своїми руками.

Наприкінці всі присутні прийняли спільне рішення і надалі зустрічатися для спілкування на духовно-моральні та просвітницькі теми.